Wpis z mikrobloga

Jak uważacie? Co dzisiaj stanowi największy GAME OVER na rynku matrymonialnym?

Szczerze? Z tego co obserwuję otoczenie, w szczególności przedział wiekowy 24-38, to jednak największa i absolutna dyskwalifikacja to jest bycie ROBOLEM.

Powiem w ten sposób, z tego co rozmawiam ze swoimi szczupłymi, atrakcyjnymi i wykształconymi koleżankami to o ile można przymknąć oko na nikczymny wzrost, czy przeciętną mordę to bycie ROBOLEM jest absolutnie niedopuszczalne i nieakceptowalne przez nie.

Podzielcie się ze mną swoimi obserwacjami i doświadczeniami.

#praca #pracbaza #ankieta #bekazpodludzi #tinder #badoo #rynekmatrymonialny #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
LezliNilsen - Jak uważacie? Co dzisiaj stanowi największy GAME OVER na rynku matrymon...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-05 134653

Pobierz

Co stanowi największe game over na rynku matrymonialnym?

  • Bycie robolem 18.5% (148)
  • Brzydki ryj 54.8% (438)
  • Niski wzrost 26.7% (213)

Oddanych głosów: 799

  • 51
Zdecydowanie bycie robolem i niska pensja. Jak wyżej sam napisałeś na całą resztę w przypadku godnych zarobków i fajnej pracy jakaś niedźwiedzica mogła by przymknąć oko tak na to już niestety nie. Samice szukają stabilnego i mogącego utrzymać ją i gówniaka faceta dzięki któremu będą mogły jak te księżniczki Instagramowe chwalić się swoim życiem prywatnym, wycieczkami, stabilizacją, atrakcjami. Zwykły robol nie byłby w stanie tego zaoferować bo sam najczęściej ledwo wiąże koniec
@LezliNilsen Tak, to prawda. W oczach wielkomiejskich anetek które same robią wielką "karierę" w korpo jako HR za 5k lepiej być jakimś żałosnym adwokatem bez aplikacji (który zarabia zazwyczaj w okolicy minimalnej) niż robolem na swojej działalności który zarabia często tyle co senior w IT, jak nie lepiej. O zwykłych magazynierach nawet nie mówię bo wiadomo, że it's over dla takiego jeśli nie jest dynamicznym lite chadem.
@LezliNilsen:
Rozumiem ze bycie robolem oznacza- pracownik fizyczny?
A czy ja sie kwalifikuje do bycia robolem? Bo juz Sam nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse na rynku swin czy gejm ower?
II Oficer mechanik okretowy zarobki miesieczne na poziomie 35-40 tys zl ( w zaleznosci od kursu dolara). Jakby nie patrzec jest to w jakims stopniu brudna praca fizyczna, ale rowniez umyslowa...