Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim chłopakiem. Mianowicie bawi się w jakiegoś szeryfa dzielnicy. Codziennie wieczorem mówi, że idzie na obchód. Chodzi pół godziny po osiedlu i sprawdza jak ludzie zaparkowali auta. Jak coś mu się nie podoba to dzwoni na straż miejską. Dzieje się tak dzień w dzień dosłownie. Nawet w naszą rocznicę nie odpuścił i jak wróciliśmy do domu z kolacji to on poszedł na tej swój obchód. Dodatkowo jeszcze jego ojciec go nakręca na to, bo robi to samo a potem zdają sobie relacje z poprzedniego dnia. Próbowałam z nim rozmawiać, że fajniej by było jakbyśmy czas wieczorem spędzali razem, ale on się obraża że go nie rozumiem… co robić? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 101
  • Odpowiedz
@Haerbin: powinnaś wspierać niebieskiego w jego pasjach, kup mu na urodziny jakaś kamerę czy coś, może drona żeby mógł "patrolować" większy teren?
Może jakieś pamiątki historyczne związane z pasją go interesują? Załatw mu jakiś mundur ORMO czy
pałke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 48
@Haerbin:

jakbyśmy czas wieczorem spędzali razem


Przygotuj sobie stroj taktyczny, dobre buty, latarke i co tam trzeba. Kilka minit przed jego godzina wyjscia ubierz sie, stan przed nim i z wyrzutem zapytaj: to idziemy na obchod? Czemu jeszcze nie jestes gotowy?
  • Odpowiedz
@Haerbin: biorąc pod uwagę to, co ludzie odwalają na osiedlach z parkowaniem, może to mieć sens. Bo nierzadko debile parkują tak, że osobówką ledwo się przeciśnie, a co w sytuacji gdy będzie musiała dojechać straż pożarna?
  • Odpowiedz
@Haerbin I ma rację. Sam zgłaszam debili parkujących na drogach pożarowych, duże busy parkujące na chodnikach, czy auta które zastawiają chodniki.
Po to są zasady współżycia społecznego żeby się do nich stosować. Pozwoli się na takie coś, to potem ludzie zaczną wyrzucać śmieci przez okno, nie będą sprzątać po psach, będą lać i srać na klatkach schodowych etc
  • Odpowiedz
@Haerbin: istnieje aplikacja (nie pamietam nazwy) która pozwala na wysyłanie donosów z telefonu. Możesz mu pokazac ten komentarz bo jeszcze się chłop wychłodzi.

Plus możesz mus prezentować wideorejestrator jak ma samochód. Nawet jak ma tylko jeden to drugi może być na tylną szybę.
  • Odpowiedz