Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wszystko masz na własne życzenie. Nikt ci na sile do mordy nie lał.


@Myslovitz: żyjemy w kraju gdzie alkohol jest wszechobecny. Byle święto to promocje w biedrze na 24-pak najtańszych browarów, wódka na promocji, alkohol na stacjach benzynowych, każda żabka ma całą jedną ścianę zastawioną alkoholem.
Do tego kultura picia w Polsce - ludzie pytają czemu nie pijesz, imprezy = alkohol, itd itp.

Oczywiście nikt nie zmuszał OPa żeby pił alkohol,
ja jak mam kaca to umieram i raczej nie mam minimalnej checi zeby to ciagnac dalej


@Wextor: Znam to. Wóda odrzuca, a próba wypicia gazowanego piwa kończy się wezbraniem piany i pawiem.
ALE - spróbuj strzelić z rana 2 dość mocne, lekko słodkie, proste drinki (typu wóda z sokiem). Pół godziny i umieranie przechodzi, wraca chęć do życia i aptetyt. Sprawdzone po wiejskim weselu, sposób lekarza z rodziny ( ͡
"jak będę chciał to rzucę" towarzyszyło mi przez 3 lata codziennego chlania 0.5 litra wódy, a pod końcowy okres więcej


@atol: jak wy macie tyle zdrowia do takiego picia!? Ja jakbym wypił 0.5 litra wódki to przez miesiąc by mnie od alkoholu odrzucało, ja rozumiem, że np. po paru miesiącach jest już jakaś tolerka, ale jak się zmuszałeś przez pierwszy tydzień czy miesiąc tak chlać dzień w dzień?
@piopry: dziękuję za oznaczenie, ja po prostu staram się opisać to co mnie spotkało i jak próbuję sobie z tym radzić.
Ogólnie uzależnienie od alko to straszny syf, ale też trzeba pamiętać, że dla każdego jego dno wygląda inaczej.

Także OP niech się nie załamuje ze wszystkiego da się wyjść, a dużo ludzi na wykopie jest wstanie pomoc chociażby dobrym słowem, czasami na początek drogi wystarczy (