Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 15
@NarcoPolo: "jak będę chciał to rzucę" towarzyszyło mi przez 3 lata codziennego chlania 0.5 litra wódy, a pod końcowy okres więcej. Obecnie nie piję 514 dni, i powiem że najtrudniejszy był pierwszy krok, ale z czasem jest coraz łatwiej. Od dłuższego czasu w ogóle mnie już nie ciągnie do alkoholu, unormowałem sobie żyćko, i teraz walczę z znacznie potężniejszym przeciwnikiem - tłuszczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NarcoPolo: Brzmisz jak Typowy wyborca PO-PIS-PSL który jest irracjonalnie uzależniony od głosowania na te partie bo jakieś głosy nie wiadomo skąd.(tv, radio, onet.de) mówią mu ze musi być od nich uzależniony bo nie można inaczej.
  • Odpowiedz
@NarcoPolo Alko zepsuło życie już tylu osobom w Polsce że dziwię się że to jest legalne i dostępne w sklepie. Swoją drogą jak byłem kiedyś w markecie i stałem przy kasach i obserwowałem co ludzie kupują to alkohol bardzo często się pojawiał na kasie.
  • Odpowiedz
Skończą się wakacje to przestanę pić ( w szkole byłem #!$%@? codziennie)

Pójdę do pracy to przestanę pić ( w robocie byłem #!$%@? non stop)


@NarcoPolo: Ja mam wrazenie ze jakbym choc raz przyszedl #!$%@? do roboty albo szkoly to bym od razu dostal wyjebke dyscyplinarna. A tutaj sa ludzie ktorzy cale lata to robia i nic sie nie dzieje.
  • Odpowiedz
@NarcoPolo:
Alkohol to gówno, które ma nad tobą pełną władzę. Do tego bardzo ciężko walczyć z tym nałogiem, jak na każdym kroku masz wystawy alkoholu w marketach, sklepach, a nawet stacjach benzynowych. Jeszcze dużo ludzi ma mentalność jaskiniowca i nie potrafi uznać, że jeśli ktoś nie pije, to należy sobie odpuścić teksty "ze mną się nie napijesz?". Może uda ci się zatrzymać chlanie, może nie, ale jeśli będziesz pisał o tym
janusz00 - @NarcoPolo: 
Alkohol to gówno, które ma nad tobą pełną władzę. Do tego bar...

źródło: f9ae80b2dfe4

Pobierz
  • Odpowiedz