Wpis z mikrobloga

Ehh i Cash znowu #!$%@?ł w Australii. Mieszkał tam jakiś czas, wie jak kraj wyglądał to lecąc tam po raz kolejny myślał, że to będzie USA. Dziwi mnie to, że ludzie na siłę chcą dostrzec Stany Zjednoczone w Australii i potem jest takie rozczarowanie jak u Casha. Dojechali z Darwin raptem do Byron Bay czyli odpuścili to co najlepsze dopiero przed nimi, Canberra, Sydney, Melbourne, może Adelaide. Na pewno jest tam w #!$%@? otwartych ludzi, rzeczy do zwiedzania, parków, muzeów, klubów i innych atrakcji, niestety wyrobili sobie opinie o kraju jeżdżąc po pustej północy kraju i psycha siadła. Szkoda, bo lubiałem tą serie oglądać mimo właśnie tego, że jeździli po miejscowościach z 2k mieszkańców na północy i parkach w których #!$%@? się dzieje.
#vlogcasha #australia #usa #podroze
dsomgi00 - Ehh i Cash znowu #!$%@?ł w Australii. Mieszkał tam jakiś czas, wie jak kra...
  • 51
  • 156
@dsomgi00 bo on jest wypalony. oszukuje się na każdym kroku, ale tak naprawdę to już nie chce podróżować. został dobrze podsumowany na yt w komentarzach. Takie podróże się planuje, ogarnia, a nie po prostu przyjeżdża i jakoś to będzie. Gdyby dalej miał w portfelu 5 zł j musiał się do wszystkiego przyłożyć, to jestem pewny że ta podróż dałaby mu dużo więcej radości
@dsomgi00: On żyje w bańce normictwa, które go chwali niezależnie co zrobi. Do tego to typ erasmusa, któremu się wydaje, że można cieszyć japę do każdego napotkanego człowieka i on tę japę odcieszy. Jak dla mnie to skończy samotnie, z depresją, na modnej terapii i będzie zachwycał się jej efektami. Ile to razy stereotypowo wyśmiewał pracę 8-16, a właśnie dzięki normikom, które tak zasuwają i wysyłają mu donejty, może się realizować!
@TypicznyMaciek grubas też się skończył, tylko on pomyślał że z czegoś potem będzie trzba żyć, samego pensjonatu nie komentuje.

Myślę też że same podróże już się nudzą, no bo ile razy można oglądać USA, Japonię itp. to wszystko już było. Faza był #!$%@?ęty i dlatego to tak fajnie wychodziło.

Teraz widzowie chcą czegoś innego, najlepiej jak by się #!$%@?ł w jakieś getto i tam coś nagrał xD tak jak ten ostanio co