Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z w związku z kobietą praktycznie wyłącznie dla jej kasy. Można zrobić małe AMA w komentarzach, postaram sie odpowiedzieć na wszystko oprócz oczywistych trolli.
Jesteśmy z 7 lat i nie zapowiada się żeby miało się zakończyć. Poznałem ją dawno temu przez znajomych znajomych jak to bywa, na jakimś spotkaniu i tak się rozwinęło. Jestem dobrym słuchaczem, chociaż pewnie większość pomyśli że ta cecha do mnie nie pasuje po tym opisie xd
A ona była cały czas odrzucana, ma drobne problemy psychiczne - chociaż i fajnie że znalazła kogoś kto to tolerował. Miała wtedy 27 lat i nie była w związku bo nikt jej nie chciał. Lest po prostu okropnie brzydka. I to nie w skali wykopków, tylko jest otyła - nie gruba, z nadwaga tylko otyła a i z twarzy też 0/10. Intelektem też nie błyszczy chociaż nie jest typowym tępym karyńskiem. Dogadujemy się też średnio, tzn. jesteśmy zgodni ale to nie jest osoba z którą mógłbym cały czas gadać o wszystkim i rozmowa by się kleiła.
Wspieram ją, myślę że ogólnie jestem dobrym partnerem ale i tak nic do niej nie czuje, wszystkie moje starania to po prostu konieczność podtrzymania relacji w dobrobycie.
Zdarzyło się zdradzić ją z jakąś dziewczyną z tindera w obcym mieście jak bardzo chciałem.
Ciężko się tak żyje, dlatego troche uciekam w świat rozrywek i spotkań ze znajomymi, ale przynajmniej nie muszę pracować, nie w takim typowym znaczeniu i mam bardzo udane życie pod względem majątkowym.
Czy jestem podły? Chyba nie. W sumie nikomu nie wyrządzam krzywdy.
Myślę że jestem trochę lepszy od innych, mam stwierdzone ok. 130IQ, nie gardzę ludźmi, mam dużo empatii mimo że jestem narcystyczny. Świat nie jest sprawiedliwy i życie strasznie mi dowaliło wcześniej. Najpierw życie w biedzie a potem sporo nieszczęśliwych zdarzeń na które nie miałem wpływu.
Uważam że po tym po prostu zasługuje na coś od życia, szczęście, pieniądze i wziąłem to co moje jak nadarzyła się okazja.

#ama #zwiazki #pieniadze #finanse #dom #budzetdomowy #zarobki #niebieskiepaski #rozowepaski #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Taki se bait, ale niech leci. ;>
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
✨️ Autor wpisu (OP): @DosKapp4
A komu niby wyrządziłem i w jaki sposób? Jestem dobrym partnerem.
Zdrady nawet nie jest świadoma więc nie da się powiedzieć że została skrzywdzona.

@MajsterOfWihajster
A w poradni jeszcze za czasów studenckich. Tak, wiem - zmierzono. Dajcie już spokój z tymi słówkami. Pisałem na szybko, jestem dość chaotyczny.

jesteś obrzydliwym typem i ta dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego

'mam IQ 130" tak i dzięki temu wysokiemu IQ nie umiesz się dorobić tylko jesteś pasożytem na czyichś plecach

Obawiam się że masz IQ 5 bo nawet średnio mądra osoba umie zarobić na siebie


@Linnior88: Widzę przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy.
A ja gościa rozumiem i jak mu odpowiada taki styl życia to popieram. Osobiście bym tak nie mógł, bo
Ona się aż tak bardzo nie obnosiła kasą, dopiero jak pierwszy raz przyszedłem do jej domu (wtedy mieszkała z rodzicami) to zobaczyłem że coś jest na rzeczy. Z zewnątrz taki typowy z lat '00, który stawiało się za kase z niemiec albo trochę sposobem rzemieślniczym, tylko docieplony i elewacja zmieniona.

Dopiero wewnątrz zobaczyłem drogie meble, cały kibel w marmurach i jedwabną pościel xd


@mirko_anonim: Czyli poleciałeś na brzydką kobietę zanim dowiedziałeś
✨️ Autor wpisu (OP): @czescmampytanie
Bystry jesteś :) Ale to nie tak do końca.
Opisałem kontekst, natomiast już wcześniej wiedziałem że jest dość bogata, przecież mieliśmy wspólnych znajomych, siłą rzeczy wiesz kto się czym zajmuje itd. To normalne.

Poza tym - nigdy nie googlowałeś znajomych? :) Jak ktoś ma w miarę znaną firmę to znajdziesz od razu.