Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z w związku z kobietą praktycznie wyłącznie dla jej kasy. Można zrobić małe AMA w komentarzach, postaram sie odpowiedzieć na wszystko oprócz oczywistych trolli.
Jesteśmy z 7 lat i nie zapowiada się żeby miało się zakończyć. Poznałem ją dawno temu przez znajomych znajomych jak to bywa, na jakimś spotkaniu i tak się rozwinęło. Jestem dobrym słuchaczem, chociaż pewnie większość pomyśli że ta cecha do mnie nie pasuje po tym opisie xd
A ona była cały czas odrzucana, ma drobne problemy psychiczne - chociaż i fajnie że znalazła kogoś kto to tolerował. Miała wtedy 27 lat i nie była w związku bo nikt jej nie chciał. Lest po prostu okropnie brzydka. I to nie w skali wykopków, tylko jest otyła - nie gruba, z nadwaga tylko otyła a i z twarzy też 0/10. Intelektem też nie błyszczy chociaż nie jest typowym tępym karyńskiem. Dogadujemy się też średnio, tzn. jesteśmy zgodni ale to nie jest osoba z którą mógłbym cały czas gadać o wszystkim i rozmowa by się kleiła.
Wspieram ją, myślę że ogólnie jestem dobrym partnerem ale i tak nic do niej nie czuje, wszystkie moje starania to po prostu konieczność podtrzymania relacji w dobrobycie.
Zdarzyło się zdradzić ją z jakąś dziewczyną z tindera w obcym mieście jak bardzo chciałem.
Ciężko się tak żyje, dlatego troche uciekam w świat rozrywek i spotkań ze znajomymi, ale przynajmniej nie muszę pracować, nie w takim typowym znaczeniu i mam bardzo udane życie pod względem majątkowym.
Czy jestem podły? Chyba nie. W sumie nikomu nie wyrządzam krzywdy.
Myślę że jestem trochę lepszy od innych, mam stwierdzone ok. 130IQ, nie gardzę ludźmi, mam dużo empatii mimo że jestem narcystyczny. Świat nie jest sprawiedliwy i życie strasznie mi dowaliło wcześniej. Najpierw życie w biedzie a potem sporo nieszczęśliwych zdarzeń na które nie miałem wpływu.
Uważam że po tym po prostu zasługuje na coś od życia, szczęście, pieniądze i wziąłem to co moje jak nadarzyła się okazja.

#ama #zwiazki #pieniadze #finanse #dom #budzetdomowy #zarobki #niebieskiepaski #rozowepaski #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Taki se bait, ale niech leci. ;>
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma dla mnie nic złego w relacji z rozsądku, przyjacielskiej, gdzie nie ma pożądania, to nie jest wymóg żeby związek był szczęśliwy i żeby ci na kimś zależało po ludzku, jak na człowieku, na kimś bliskim. Ale z tego co piszesz wydaje się,że ta dziewczyna w żaden najmniejszy sposób nie jest ci bliska, ani jako partnerka, ani przyjaciółka, to nie wiem jak możesz z nią coś teges. Nawet jakbyś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1) Jak czujesz się wiedząc, że społeczeństwo postrzega Ciebie jako osobę bez godności czy nawet bez duszy - bo nie ofiarujesz siebie i całego swojego majątku kobiecie, tylko ciągniesz od niej siano?

2) dobry słuchacz - to właśnie pasuje na maxa, bo jak ona Cię utrzymuje to musi mieć dużo w zamian, na pewno ma Twoje pełne skupienie, doradztwo i pomoc

3) Czy puszczasz ją kantem, czy zmuszasz się do
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteś obrzydliwym typem i ta dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego
'mam IQ 130" tak i dzięki temu wysokiemu IQ nie umiesz się dorobić tylko jesteś pasożytem na czyichś plecach
Obawiam się że masz IQ 5 bo nawet średnio mądra osoba umie zarobić na siebie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm
Potrafię, ale chyba mamy różne pojęcie bogactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jakbym zarabiał 15k to byłby to jakiś niewielki procent budżetu xd

@onepnch To chyba nie jest poważne pytanie xd
Jak ktoś się utrzymuje z własnej pracy, to ciężko tu mówić choćby o klasie średniej, nawet w przypadku słynnego programisty20k. Może jakiś lekarz, prawnik by się tutaj kwalifikował.

@Noonecares123 Wstyd mi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq

dobry słuchacz - to właśnie pasuje na maxa, bo jak ona Cię utrzymuje to musi mieć dużo w zamian, na pewno ma Twoje pełne skupienie, doradztwo i pomoc

Po prostu majątek rodzinny. Mówiąc że ja nie pracuje w typowym słowa znaczeniu, nie znaczy że nie pomagam ogarniać rzeczy przy firmie. Bardziej jej rodzice trzymają na tym łape, ale przecież prędzej czy później to na nas przepiszą.
  • Odpowiedz
loty 1 klasą może niekoniecznie, ale egzotyczne wakacje to standard. Co do zakupów się nie wypowiadam bo ja zbytnio nie robie.


@mirko_anonim: czyli dokladnie poziom 15k czy innej lekarzyny, co ogolnie nie pochodzila ze skrajnej patologii i poza pensja (ktora zapewnie z czasem wzrosnie do 30k) cos tam sie posiadalo w rodzinie... XD

Bo mowisz o tym jakbyscie mieli chociaz helikopter wlasny.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: opie dalej uważam, że w tym układzie powinna być świadoma tego, że jesteś z nią z rozsądku i uważam, że to oszustwo. Uważam, że to złe z jej perspektywy (dowiadujesz się, że ktoś jest z tobą tylko dla twoich pieniędzy, kiedy wcześniej udawał, że mnie kocha) i z twojej (nie wyobrażam sobie, żeby grać rolę życia w związku, gdzie druga osoba nie wie, że to nie jest prawdziwe i to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Linnior88
Chyba nie zrozumiałaś kontekstu wypowiedzi XDD

Obawiam się że masz IQ 5 bo nawet średnio mądra osoba umie zarobić na siebie

Obawiam się że ty masz 5 IQ jeśli nie potrafisz odróżnić "zarobienia na siebie" od "życia w dobrobycie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo masz przed oczami dziewczyne która 8h dziennie na etacie za 10k i utrzymuje pasożyta.

  • Odpowiedz