Wpis z mikrobloga

jeśli ten tweet nie jest fejkiem, a właśnie sprawdziłem i nie jest to znaczy, że tu nie ma już żadnych "może". walizki ze świeżo wydrukowanymi banknotami zostały przekazane, deal został dopięty. czyli będą i wakajki i beka na sterydach - szykowałbym się tu raczej na zaskoczenie in minus. co dalej z cenami? nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Pobierz affairz - jeśli ten tweet nie jest fejkiem, a właśnie sprawdziłem i nie jest to znacz...
źródło: 0d5b80d7dbc133b583081be01ad9b8ba93739ce2a2289032590a5d6472b12415
  • 28
@szwondel: od podniesienia limitu mieszkan magicznie nie przybedzie. jedynym efektem podniesienia limitu bedzie to ze to co zostalo w cenie 850k to teraz bedzie za 1mln i sie sprzeda
- 48 metrów w Bródno 725k

- 53 metry na Chrzanowie pośrodku niczego - 920k

@onomatopejusz: To są kwoty abstrakcyjne jak przed chwilą kupowałem fajne 56m2 z rynku pierwotnego w Krakowie za 400k Z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ xD

Jeżeli te ceny się utrzymają to papa dzietność, papa emerytury i papa przyszłość w tym kraju bo to będzie jedno wielkie dojenie na raty kredytu lub wynajem
Wg mnie należy bojkotować PZFD, bo jest to organizacja przestępcza.

Swoją drogą, doszły mnie słuchy o potencjalnych powiązaniach PZFD z Poznańskim pedofilami. Gdzie to można zgłosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)