Wpis z mikrobloga

Wy na tym wykopie jesteście już totalnie skończeni, tak jak kiedyś pisałem nastąpiła zmiana pokolenia na tym portalu. Kiedyś były tu rozumne istoty, teraz rozumne są tylko jednostki. Ten cały natan to jest zwykłe ludzkie ścierwo. O ile rozumiem jakieś tam prowokacje czy zaczepki w czyjąś stronę to co on #!$%@?ł wczoraj to jest jakaś abstrakcja. Was na prawdę cieszy, że chłop się przebierze za babę i pomaluje sobie usta wraz z paznokciami? Przecież to jest jeden z najgorszych przykładów dla dzieci i powinien stanąć w pierwszym rzędzie w szranki z panią staśko na tęczowym marszu. Nasz naród idzie tak w lewacką stronę, że to się w głowie nie mieści. Lewactwo to jest największe zagrożenie dla normalnej egzystencji ludzkości. Zachodnie kraje taplają się już od dawna w gównie przez te lewackie poglądy, chcecie tak samo zniszczyć nasz wspaniały kraj z piękną tradycją i bogatą historią? Promując takie osoby właśnie powolnym krokiem do tego doprowadzacie, nawet jeśli to jest jakiś jego bardzo chory pomysł na zarobki i wywołanie szumu to ja stanowczo jestem przeciwny takim wystąpieniom. Chłop nie ma szacunku do nikogo, a do siebie to już kompletnie. Myślicie, że policja mu przyklaskuje za to co robi? Przecież oni nie są idiotami i doskonale wiedzą, że to ścierwo przesadza i za bardzo prowokuje ludzi. Wiadomo muszą zareagować na zgłoszenia jego, ale wierzcie mi, że ogromna część policji ma w niego #!$%@?. W policji jest bardzo dużo patriotów, którzy wyznają tradycyjne wartości narodowe i daje sobie rękę uciąć, że nie jeden policjant bardzo chętnie #!$%@?ł by lepę temu czemuś, tylko niestety nie mogą tego zrobić i z racji wykonywanych obowiązków muszą tolerować takiego #!$%@?. Jak tak dalej pójdzie wam promowanie takich ludzi to nie daj Boże, ale takie cioty za kilkanaście lat będą walczyć z ruskimi, znaczy walczyć hahaha, będą #!$%@?ć gdzie pieprz rośnie i zostawią ojczyznę na pastwę losu. Najgorsze jest to, że ten zjeb został już tak wypromowany, że to się tak łatwo nie skończy. Nie życząc mu nic złego, bo wg mnie takiego gościa powinno się totalnie ignorować i nie dawać dochodzić mu do przestrzeni publicznej, ale podejrzewam, że to na prawdę się nie skończy dla niego dobrze. Chłop na zbyt wiele sobie pozwala i jak się nie zatrzyma w tym całym happeningu to nie wróżę mu życia w szczęściu i zdrowiu, ale mu życzę tego tylko niech się opamięta póki jest czas. Choć nie wiem czy po wczorajszym programie nie jest już za późno.
Niech sobie robi dalej dymy, ale niech nie przesadza, bo co dla jednych wydaje się tylko głupim show i o tym zaraz zapomni to nie jeden młody człowiek siąknie to jak gąbka, a później wyrośnie nam pokolenie takich życiowych #!$%@? jak bóg konfidentów.
I zanim ktoś mi zarzuci, że jestem antypolicja itp. to nie jest tak, rozumiem, że ktoś zgłosi jakieś przestępstwo, jest to normalne w cywilizowanym kraju, ale nie zrozumiem, że ktoś najpierw ubliża, ciśnie od najgorszych i wręcz łamie prawo takimi wyzwiskami wobec drugiej osoby, a jak ma ponieść za to jakieś konsekwencje to broni się policją. Opamiętajcie się ludzie, nie tędy droga na prawdę.
Żeby też nie było, że bronię Denisa czy coś w ten deseń. Nie popieram go, choć blisko mi do świata kibiców, ale po jego różnych zachowaniach jestem pewny że stracił dużo w tym świecie to mimo tego wolę mieć w społeczeństwie takich Denisów niż tego takich lewaków, prowokatorów, konfidentów natanów. Za komuny byłby z niego dobry towarzysz zdrajca narodu konfident, kiedyś takich ludzi się piętnowało, dziś się ich stawia na piedestale - zmierzamy do totalnego upadku i zeszmacenia wartości.
#famemma
  • 47
Was na prawdę cieszy, że chłop się przebierze za babę i pomaluje sobie usta wraz z paznokciami?


@Spychus: no jak w kabaretach chłop za babę się przebrał i ludzie to oglądają niewiarygodne. nie ma sensu czytać dalej nawet bo same brednie pewnie.
  • 0
@spiewana-pilka-nozna: Są takie czasy, że często rodzice kompletnie nie mają pojęcia co ich dzieci oglądają i kto jest dla nich wzorem. Pandora może trochę otworzyła im oczy, ale są takie czasy, że często dzieci mają więcej kontaktu ze światem internetowym niż z własnymi rodzicami i rodzice nie są w stanie ich ciągle kontrolować.