Wpis z mikrobloga

jeśli ten tweet nie jest fejkiem, a właśnie sprawdziłem i nie jest to znaczy, że tu nie ma już żadnych "może". walizki ze świeżo wydrukowanymi banknotami zostały przekazane, deal został dopięty. czyli będą i wakajki i beka na sterydach - szykowałbym się tu raczej na zaskoczenie in minus. co dalej z cenami? nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Pobierz affairz - jeśli ten tweet nie jest fejkiem, a właśnie sprawdziłem i nie jest to znacz...
źródło: 0d5b80d7dbc133b583081be01ad9b8ba93739ce2a2289032590a5d6472b12415
  • 28
@rachuneksumienia: dopiero co się wprowadziłem, mniej niż 4 lata temu (wtedy został uruchomiony cały kredyt). Nie mów że w 4 lata nagle moja gotówka jest warta x2 mniej. Prawda?!??!!!!?

Faktycznie okolica skoczyła z 6600 na 19000 w tej chwili na portalach ogłoszeniowych. Dajmy nawet że transakcyjna to 16000 to i tak idiotyzm

Przecież ja dopiero skończyłem składać ostatnią szafę przewidzianą do mieszkania xD
@dzem_z_rzodkiewki to nie przetrwa, smutny będzie koniec tego wszystkiego tak naprawdę jak w uj ludzi zostanie z kredytami. To tak samo jak branie srajfona na kredyt , za 2 lata cena tego gówna spada w dół a kredyt zostaje. Machina się kreci do momentu jak jest w uj pracy na rynku. A wszyscy widzą że rynek już ucierpiał z zachodu idą złe wieści. A kretyni rządzący zamiast gasić pożar dolewają oliwy do
@affairz: ciocia z mitycznego Zachodu przyleciała w ciągu roku, oderwana od Polski od lat, jak się dowiedziała, że mieszkania-pokoje tutaj kosztują po 600-700 tys. zł i ludzie biorą na to kredyt do końca życia, to się przeraziła i mówi, że dalej komuna z tego kraju nie wyjdzie (wyjechała stąd jakieś 40 lat temu, narzeka na zachód, a wciąż nie zamierza wracać)