Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam mirko. Jako, że jest tu dość spore grono osób normalnych mam pytanie.
Jestem niezadowolony ze swojego przyrodzenia. Jest dość gruby, ale ma tylko 13cm. Kobieta mi ciągle powtarza, że nie liczy sie długość a technika i zauważyłem, że szybciej dochodzi jak wkładam jej grube dildo i tylko do 5cm jego długości. Zastanawiam sie czy poddac sie zabiegowi wstrzykniecia w żołądź kwasiu hialuronowego czy zabieg przecięcia wiązadła aby wydłużyć go do 3 cm. Ten pierwszy jest tymczasowy, z kolei wydłużenie jest na całe życie, ale ma też skutki uboczne. Czy korzystał ktoś z #niebieskiepaski takiego zabiegu? Związek mój nie trwa długo, ale czuje, że seks ze mną jest tylko po to, by po moim wytrysku do akcji wkroczył sztuczny falus, ktory zaspokoi ją w niecałą minute.

#zwiazki #seks #medycyna #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
Dziś chcę opowiedzieć historię o unikalnej metodzie powiększania penisa, która pomogła mi go zwiększyć o 2,5 cm w obwodzie i 7cm długości.

Przede wszystkim - chcę powiedzieć, że metoda ta jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia, także twój penis jest bezpieczny. :)

Jakiś czas temu poznałem uroczą dziewczynę, byłem zadowolony i nie miałem powodów do obaw. To było jak w romantycznym filmie: spacery, restauracje i kwiaty dla niej. Ze spotkania na spotkanie byliśmy
@mirko_anonim: sam piszesz,że jej wystarczy jak wkładasz dildo do 5cm długości, no to znaczy,że nie ma znaczenia długość. Po co cierpieć i sobie coś wydłużać. Ważne, że ją zaspokajasz, a czy dildo, ręcznie czy czymkolwiek to co za różnica.
@mirko_anonim: ale długość serio nie ma takiego znaczenia. A na pewno nie na tyle, żeby tak ingerować w swoje zdrowie. Skoro partnerka ma problem z dojściem z Tobą, popracujcie wspólnie nad techniką, pogadajcie o tym, co Was jara. Może też okoliczności i coś na tle psychicznym u partnerki sprawia, że zabawki się lepiej sprawdzają. To jest temat tak szeroki, że długość może być najmniejszym z problemów.
@mirko_anonim:

jakie sa skutki uboczne cięcia wiązadła?? które wiązadło chcesz ciąć?


Nie ma zadnych skutkow, moze troche ksztalt sie zmienia, bo wędzidełko jednak trochę sciągało żołądź ku dolowi. Swojego nie cialem tylko zerwalem jak niechcacy wyskoczylem z Natalki i dźgnąłem ją w dupę.
Ja wolę duże, więc za wiele nie pocieszę


@cleopatre: A my ciasne. I tym sposobem wszyscy są nieszczęśliwi.

@mirko_anonim: Wiem, że to nędzna zarzutka, ale napiszę: babie dopiero koński penis odpowiada rozmiarem, więc dopóki nie jesteś w stanie wydłużyć sobie do co najmniej 20 cm, to zostaw tę karynę murzynom.