Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy związek #programista15k może udać się z dziewczyną pracującą w sklepie? Wspólne pasje (historia, muzyka, wystawy są), ale dziewczyna nie ma poczucia własnej wartości, nie mówi nic po angielsku, jest tez 8 lat młodsza ( 34 lvl vs 26 lvl) i zostaje w tyle finansowo, edukacyjnie etc.
Jak na to patrzycie? Jakies doświadczenia?
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 76
@cwlmod: o, i widać z kim mamy do czynienia.

Sam też chyba bystry nie jesteś skoro twoim jedynym argumentem jest pojechanie kogoś.

Jeżeli laska nie ma ambicji, to co, na siłę ma czytać książki, opracowania historyczne, nie wiem, uczyć się czegokolwiek, skoro jej to nie interesuje? Po co? Żeby zadowolić ciebie, czy innego programistę?

Ego wam urosło do nkewyobrazalnych rozmiarów.
Sam też chyba bystry nie jesteś skoro twoim jedynym argumentem jest pojechanie kogoś.


@G06DbT: Ja nie pojechałem nikogo tylko stwierdziłem fakty.

Jeżeli laska nie ma ambicji, to co, na siłę ma czytać książki, opracowania historyczne, nie wiem, uczyć się czegokolwiek, skoro jej to nie interesuje? Po co? Żeby zadowolić ciebie, czy innego programistę?


No i po co inteligentnowi taki głupek? xD

Ego wam urosło do nkewyobrazalnych rozmiarów.

To zwyczajny filtr inteligenta,
@mirko_anonim: Brak ambicji i niższe zarobki będą przeszkadzać. Szybko zacznie cię drażnić że za obiady w restauracji, wakacje czy ratę kredytu za mieszkanie będziesz płacił głównie ty. Możesz też obniżyć poziom swojego życia tak byście mieli podobny poziom wydatków, tylko jak długo ma to trwać? Skoro różowa nie ma ambicji by się rozwijać, robić karierę i zarabiać lepiej to prawdopodobnie nigdy.

Możesz spróbować ją nakierować i pomóc w znalezieniu lepszej pracy
@mirko_anonim: jak nie ma perspektyw na większe zarobki to bym olał, a tych betabankomatow z góry nie słuchał. Jak ty będziesz dużo zarabiał, a ona minimalną, to są dwie opcje:

Pierwsza - rozdzielność majątkowa, gdzie ona będzie odkładać żeby sobie kupić kosmetyki, a ty będziesz #!$%@?ł kasę. Szybko wyjdą z tego kwasy, będzie się czuła niedowartościowana I #!$%@?. Po drugie, będziesz wyłączony z większości rozrywek, bo ją nie stać. Chcesz gdzieś