Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy, o #!$%@? tutaj chodzi z tym całym rynkiem matrymonialnym. Wśród znajomych 30 letni single i singielki, koledzy którzy w wieku 25 lat nigdy w życiu nawet blisko bycia w związku nie byli, tymczasem mój wujek ma żonę i dwójkę dzieci a typ:
- zawodówka skończona
- 30 lat #!$%@? w januszexie za minimalną
- ziemniaczany ryj typowego polaka
- gdyby ciotka by mu nie ugotowała, to by umarł z głodu
- gdyby ciotka nie wyciągnęła mu tshirta i spodni czystych z szafy i nie położyła na krześle, to typ chodziłby w #!$%@? cały tydzień
- jak ciotka zadzwoniła do niego, żeby przyszedł do ojca na grila i nie zaznaczyła, żeby przed przyjściem się umył, to przyszedł #!$%@? w smarze, jak wszedł do domu, to DOSŁOWNIE trzeba było wietrzyć XD

Ktoś taki 30 lat temu potrafił znaleźć partnerkę, dzisiaj normalni, samodzielni ludzie, z dobrą pracą i hobby nie są w stanie nikogo znaleźć XD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 107
myślę że pytanie o wzrost wujka rozwieje wszelkie wątpliwości


@kamsher: @Blackhorn jak wy mnie z tym wyznawaniem blackpillu śmieszycie, naprawdę parsknąłem głośno :D

Po prostu aplikacje randkowe typu Tinder


@Asterka_Boza: na każdy złożony problem istnieje wyjaśnienie, które jest łatwe do zrozumienia, proste i błędne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mandanda na ten temat mozna byłoby całą rozprawę napisać, odnosząc się do historii wojny i PRL, psychologii i
@mandanda: komunizm, prl "#!$%@? ale jednakowo", kazdy przecietniak znajdzie zone. Dzis kapitalizm, internet, kobiety zarabiaja ile chca i latwo przez internet znajda chada - pod kazdym wzgledem, fizycznym ekonomicznym, intelektualnym. Najprostsze wyjasnienie, czemu przecietniak teraz jest bez szans
@mandanda: nie wiem ale z moich znajomych wszyscy już w okolicy 35-40 lat znaleźli partnerki życia dawno temu, poza jednym konfiarzem, choć on przystojny to też naruchał co jego ale dłużej z nim żadna nie wytrzymała. Może coś w tym jest :)
Ktoś taki 30 lat temu potrafił znaleźć partnerkę, dzisiaj normalni, samodzielni ludzie, z dobrą pracą i hobby nie są w stanie nikogo znaleźć XD


@mandanda: 30 lat temu to baba w domu miała być, a chłop w robocie. Dobry był bo pił, a nie bił. Milości w tym zero, tylko wola przeżycia i współlokatorstwo
teraz dużo par przed 30 się rozstaje, bo wola dać sobie szanse na spoko związek, niż tkwić w gownie, jak nasi rodzice, bo kto to widziol


@somskia: Ty zobaczysz co się #!$%@? z tymi co po 30 nadal sami zostają bo wszędzie za rogiem, a raczej ekranem jest szansa na "lepszy" związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mandanda: Jest jeszcze opcja "Kto z kim przystaje takim się staje". Możliwe, że wujek był normalny, ale 30 lat w januszeksie robi swoje. Znam gościa, który na studiach był normalnym typem, ale jak go wywalili, wyemigrował i pracował fizycznie. Po kilku latach przejął budowlane poczucie humoru, budowlane odzywki i budowlane zwyczaje. Koleżanka, z którą kręcił na studiach spotkała się z nim po latach i miała nadzieję na kontynuację znajomości, ale mówiła,