Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy, o #!$%@? tutaj chodzi z tym całym rynkiem matrymonialnym. Wśród znajomych 30 letni single i singielki, koledzy którzy w wieku 25 lat nigdy w życiu nawet blisko bycia w związku nie byli, tymczasem mój wujek ma żonę i dwójkę dzieci a typ:
- zawodówka skończona
- 30 lat #!$%@? w januszexie za minimalną
- ziemniaczany ryj typowego polaka
- gdyby ciotka by mu nie ugotowała, to by umarł z głodu
- gdyby ciotka nie wyciągnęła mu tshirta i spodni czystych z szafy i nie położyła na krześle, to typ chodziłby w #!$%@? cały tydzień
- jak ciotka zadzwoniła do niego, żeby przyszedł do ojca na grila i nie zaznaczyła, żeby przed przyjściem się umył, to przyszedł #!$%@? w smarze, jak wszedł do domu, to DOSŁOWNIE trzeba było wietrzyć XD

Ktoś taki 30 lat temu potrafił znaleźć partnerkę, dzisiaj normalni, samodzielni ludzie, z dobrą pracą i hobby nie są w stanie nikogo znaleźć XD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 107
@mandanda: Świat to podła skorodowana struktura, społeczeństwa są na pasku systemu i pomału upadają. Wszędzie tak jest, ale jak widać polskie społeczeństwo jest bardzo mocno wobec siebie nienawistne, bardzo szybko zaogniaja się spory.
Na emigracji polacy traktują się jak psy, Rumuni czy Turcy witają się jak bracia. Widziałem to w kilkunastu sytuacjach ale pełno jest takich głosów.
A że polskie kobiety to szlaufy to wiadomka.
Pozdrawiam cię, pociesze cie że ten
Po prostu nasrali laskom we łbach i one zamiast szukać sobie dobrego partnera i zakładać rodzinę, to poszły w pseudo kariery jako sekretarka w biurze za 4k, albo do sklepu na kasę, albo na magazyn czy to fabryki. Zamiast znaleźć sobie porządnego kandydata na męża któremu dałaby wsparcie i on by się rozwinął, dzięki czemu ona też razem z nim. Ale wolą być silne i niezależne ze spranym beretem. A jak już
@mandanda a wyobraź sobie świat bez Internetu a nawet bez komputerów bez smartfonów a nawet bez telefonów. Jedyne medium to radio, czarno-biały tv z dziennikiem i kilka gazet. Twój świat to trasa - szkoła - dom lub praca - dom z zakazem podróżowania gdziekolwiek + bieda w #!$%@?. Twój znajomi to 15 osób. I wśród nich jest jeden wolny chłop co w przyszłości będzie twoim wujkiem. Porównaj do tinderowo-facebookowo-tiktokowo-intagramowego zalewu zajebistych wyborów
Ogólnie uważam, ze związek to jest ciągła praca DWÓCH osób


@somskia: Aha, czyli mam wracać po pracy na etacie do domu i zamiast sobie odpocząć jak normalny człowiek to mam pracować nad związkiem? To ja się nie dziwię dlaczego tyle osób teraz woli być singlami niż być w związku na który trzeba 24/7 je*ać
@mandanda a ja się cieszę że są takie aplikację. Moje znajome poznały facetów z innych krajów przez to i tam u nich mieszkają. Jedna to już jest nawet po ślubie. Wcześniej niestety takiej możliwości nie było, sama teraz pisze z Azjatą który mieszka w Wiedniu i pracuje jako IT manager, więc może też wyjadę. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@choochoomotherfucker: bo o te topowe laski trzeba się też postarać a przeciętne dla Chada są na wyciągnięcie ręki bez wahania. Czytaj przeciętna laska dla faceta nadal jest ładniejsza niż przeciętny facet dla kobiety

Było badanie i faceci uznają 60% lasek za przeciętne i aż 20% za ponadprzeciętne
Gdzie kobiety uznają 80% mężczyzn za tych poniżej przeciętnej, 13% za przeciętnych i tylko 7% za ponadprzeciętne

Wnioski są takie że dla faceta 5-6/10