Aktywne Wpisy

kicek3d +321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dizel81 +38
Megalodon rozmawia z turbanami:)
Angielski na najwyższym poziomie:)
PS
Drążek mógłby dać numer do swojego dilera bo dzisiaj to naprawdę się odkleił.
#raportzpanstwasrodka
Angielski na najwyższym poziomie:)
PS
Drążek mógłby dać numer do swojego dilera bo dzisiaj to naprawdę się odkleił.
#raportzpanstwasrodka





Mieszkanie w mieście w kurniku 36m czy dom na wsi z podwórkiem? Pracuję zdalnie jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wkurzają mnie te ceny i zastanawiam się czy nie wypierdzielić na wieś za połowę ceny. Nie interesują mnie inwestycje, tylko spokojne życie bez stresu.
#nieruchomosci #mieszkanie #kredyt
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Co lepsze według Mirków?
Blok to wieczne wiercenie, tupanie, szuranie i mało miejsca
No i czynsz wysoki i będzie tylko wyższy.
Gadaniem o tym co to wokół domu nie trzeba robić z to nie słuchaj, przesadzone.
Wolę nie myśleć, jak mocno ssie prawdziwa wieś.