Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ja bym się tu wielkiego spisku nie doszukiwał; estetyka strojów ma drugorzędne znaczenie, decyduje wysokość kontraktu. Adidas po prostu dał więcej niż 4F.

I na całym świecie to działa podobnie.
ale zgadzam się że stroje 4F dużo ładniejsze
  • Odpowiedz
@WielkiNos a czemu na zdjęciu masz porównanie stroju 4F dla Serbii?

Gdzieś mi mignęło, że sportowcy narzekali na jakość 4F i mogło mieć to wpływ na decyzję. A sam design to kwestia drugorzędna, liczy się jakość, a tę Adidas trzyma chyba najbardziej z topowych marek.
  • Odpowiedz
Poza kwestią gustów kibice w mediach społecznościowych zastanawiają się najczęściej, dlaczego strojów olimpijskich naszej kadrze nie przygotowuje już polska firma 4F. Dlaczego Adidas?

- Ponieważ firma 4F nie była sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a firma Adidas jest sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Było pytanie, kto kogo wspierał.

Dlatego, że ostatnio firmie 4F za olimpijską kolekcję trzeba było zapłacić?

- Ja tak słyszałem [przed igrzyskami w Tokio ówczesny prezes PKOl-u Andrzej Kraśnicki ujawnił w
  • Odpowiedz
@RKN_ wtedy jeszcze na jakości nie mogli oszczędzać, bo byli młodą marką i tym chcieli przekonać konsumentów. Teraz jakościowo są niewiele lepsi niż marki własne Martesa czy Decathlonu, a cenowo bliżej im do Nike czy Adidasa.

Mam kurtkę 4F z 2012 roku, poza wymianą zamka trzyma się świetnie. Żona kupiła u nich kurtkę pod koniec 2019, trochę pochodziła przed pandemią, wyciągnęła jesienią i najpierw poszedł jeden szew, potem drugi, a na końcu
  • Odpowiedz
  • 0
@Heero21 ostatnio nic u nich nie kupowałem, ale faktycznie tak z 10 ,lat temu jakościowo było bardzo dobrze a i wzornictwo mieli dość ciekawe
  • Odpowiedz
@WielkiNos niestety taka teraz moda, właściwie wszystkie marki sportowe poszły w taki kroj rodem z przełomu wieków. Ale co poradzisz, cykle modowe to ok. 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz