Wpis z mikrobloga

15 lat minęło jak... jak 15 lat. Setki poznanych Wykopków z czego pewna (choć głównie krakowska) część jest teraz moimi kumplami, 4 wyprawy rowerem dookoła Polski, 4 Eurotripy (ostatnie 3 nawet z rzeczonymi kumplami), dużo memesków, jeszcze więcej facepalmów. Może i ten portal jest coraz bliżej przepaści, ale nadal spora część życia wielu tutaj... Have fun!

#urodziny #wykop #metaxynarowerze
metaxy - 15 lat minęło jak... jak 15 lat. Setki poznanych Wykopków z czego pewna (cho...

źródło: 15 lat

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 2
( ͡° ͜ʖ ͡°)


@faramka: stary Wykop pokazywał daty jak trzeba, tak jak urodziny, i "obchodzę" co roku jak pan buk przykazał. Nie dam się sterroryzować nowej odsłonie!
  • Odpowiedz
  • 0
15 lat …deejjj spokój młody


@mariancb: pewnie jak spora część przez pierwsze lata broniłem się przed kontem i tylko czytałem co piszecie Łobuzy... Ale macie rację dziadku!

wciąż mam na lodówce pocztówkę z Krakowa ;)


@apee: ooo, przestałem po pewnym czasie to robić, bo strasznie się niszczyły w trasie, w wilgoci etc. Teraz już mam bardziej doposażony rower, przeżyłyby dzielniej.
  • Odpowiedz
  • 0
Jezu, tyle czasu siedzieć na tym portalu dla upośledzonych


@Arhus: niestety jest to zaraźliwe.

tak, tak dinozaurze, witaj w klubie 15 latków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@houk: dużo nas nie zostało, idziemy na wymarcie.
  • Odpowiedz
@metaxy: z wykopem to jest tak, że na twojego posta jednego dnia odpowiadają Ci celnie, bez owijania w bawełnę trafiając idealnie w środek a innego przegrywy piszą wysrywy i psują wszystko ale jakoś trudno to wszystko zostawić i po prostu usunąć konto
  • Odpowiedz
@faramka

ładnie nie dość że mało pisze tylko pedałuje to jeszcze ściemnia z czasem. Czyli te wszystkie rekordy to pewnie kit był ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak upada legenda xD


@metaxy
  • Odpowiedz