Wpis z mikrobloga

przyjdź do mojego wpisu, wyzywaj mnie od komuchów


@0xFEE1DEAD: a czym jesteś jak nie komuchem kiedy dosłownie promujesz stalinowską ideologie xD Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią. To są właśnie Stalinowskie metody niszczenia Polskiej kultury
Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią.


@KochanekAdmina: Pokaż mi gdzie jest w zasadach religii katolickiej napisane, że trzeba dążyć do ustanawiania określonej legislacji, wymuszającej na wszystkich życie w zgodzie z naukami Kościoła. Bo zdaje mi się, że jednak Jezus w ewangelii mówił "Bogu co boskie, cezarowi co cesarskie".

To są właśnie Stalinowskie metody niszczenia Polskiej kultury


*stalinowskie oraz *polskiej. Przymiotniki małą literą ( ͡
Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią.


@KochanekAdmina: pokaż mi gdzie w Starym Testamencie, Nowym Testamencie albo w Listach Apostolskich jest zakaz in-vitro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja znam natomiast "Oddajmy Bogu co boskie i Cezarowi co cesarskie" - czyli wyznawcy Boga niech żyją wedle swojej
Pokaż mi gdzie jest w zasadach religii katolickiej napisane, że trzeba dążyć do ustanawiania określonej legislacji, wymuszającej na wszystkich życie w zgodzie z naukami Kościoła. Bo zdaje mi się, że jednak Jezus w ewangelii mówił


@wstanczyk: Ale Komuchy tutaj nikt nie mówi żeby żyć w zgodzie z nauką kościoła, tylko wy chcecie wymusić na wszystkich życia według waszych stalinowkich metod. Braun jako poseł kraju demokratycznego miał prawo wyjść i wypowiedzieć zdanie
Ale Komuchy tutaj nikt nie mówi żeby żyć w zgodzie z nauką kościoła


@KochanekAdmina: No wcale a wcale nie optują za zakazem aborcji, czy in vitro z religijnych przesłanek.

tylko wy chcecie wymusić na wszystkich życia według waszych stalinowkich metod


@KochanekAdmina: Wybór, to nie przymus. Ten, kto chce wybór odebrać, stosuje przymus. Ty tak poważnie tego nie rozumiesz, w sensie że na spektrum jesteś, czy tak po prostu gadasz, bo