Wpis z mikrobloga

No wcale a wcale nie optują za zakazem aborcji, czy in vitro z religijnych przesłanek.


@wstanczyk: Przecież Braun nie mówił o zakazie invitro tylko o nie finansowaniu tego z kieszni podatników (tj. jego katolickich wyborców), poza tym jak mówiłem reprezentuje swoich wyborców i robi to bardzo dobrze. Po to został wybrany w demokratycznym święcie jakim były wybory

Wybór, to nie przymus. Ten, kto chce wybór odebrać, stosuje przymus.


@wstanczyk: No
5 przykazanie


@KochanekAdmina: Przyznam rację. Niech będzie, że podciągamy "Nie zabijaj" pod invitro. Jednak nadal 10 przykazań dotyczy Starego Przymierza i Żydów.
Jezus/Bóg zawiązał z ludźmi Nowe Przymierze, a jedynymi przykazaniami są 2 przykazania miłości - i to te obowiązują chrześcijan ¯\(ツ)/¯

Jeśli chcesz się z tym kłócić, to pamiętaj że w Starym Przymierzu znakiem jego podtrzymania było m.in. rytualne obrzezanie.
. Za opowiadanie takich niebezpiecznych, szkodliwych i krzywdzących bredni jak ten człowiek powinny być konsekwencje.


@Karol1337: dla was wszystko co nie jest zgodne z waszą agentą to krzywdzące brednie xD Nie to co zabijanie nienarodzonych dzieci xD to już zajebista sprawa i trzeba to promować xD
No patrz, a że twoi koledzy z PO wybrali satanistycznego wariata na posła, to już tobie nie przeszkadza.


@ibilon: wiesz, mimo braku sympatii do takich odklejeńców, posłuchaj chłopa jak dzisiaj u Mazurka wypadł - bardzo dobrze moim zdaniem, typ wyjaśnił o co mu biega, że wierzy w co chce, medytuje, bla bla bla
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

demokracja polega na tym, eurokomuchu, że każdy ma swoją reprezentacje w sejmie, nawet skajni katolicy bo żyjemy w katolickim kraju.


@KochanekAdmina:
No i każdy kto ma inne zdanie ma prawo się z tego pośmiać.
Ja tam lubie te odklejki Braunistów bo są dla mnie śmieszne - jak np. Pikuła walcząca z 5G :D
@ibilon: Rozumiem, że ten poseł mówi innym, że korzystanie z zielarek jest lepsze od medycyny, podważa naukę, mówi o szczepionkach powodujących autyzm itp? Jak dla mnie to on może sobie wierzyć, że nie wolno zabijac komarów. Dopóki nie mówi, że trzeba zakazać zabijania komarów innym albo nie wierzyć lekarzom, bo wszystko to spisqqqq Big Pharmy i Billa Gatesa, to na sobie może stosować najbardziej idiotyczne metody leczenia jakie tylko istnieją (
I razem z Konfunią zdobyli 42% głosów, a niekatolickie partie około 58% i 248 mandatów w Sejmie oraz ponad 60 w Senacie. To jak z tym katolicyzmem? XD


@Lambo994: Marszałek sejmu to ultra-katol (tak tak wasz przyszły prezydent), w lewicy masz katoli przeciwnych aborcjii (Chad Litewka). Są wszędzie. Ateusze są w mniejszości

podważa naukę, mówi o szczepionkach powodujących autyzm


@Lambo994 jak tam panie naukowiec, boosterek wzięty żeby covida nie załapać nowej