Wpis z mikrobloga

#zalesie #polskiedrogi

Mircy sprawa wygląda tak: mieszkam sobie na wsi przez którą prowadzi prosta droga. Teren zabudowany ale notorycznie auta przekraczają prędkość. Niedaleko miejsca w którym mieszkam kilka lat temu auto potrąciło przechodnia ze skutkiem śmiertelnym. W tym samym miejsu zrobiono przejście dla pieszych. 10 minut temu wracając ze spaceru z psem na tym przejściu o mal nie potrącił mnie kolejny #!$%@?. Gdzie mam zgłosić problemy z notorycznym przekraczaniem prędkości i prosić o jakieś rozwiązanie tej kwesti? Nie wiem, może fotoradar trzeba umieścić w tym miejscu?
  • 47
@cwlmod: XD

Jaki Ty jesteś po***any to brak mi słów - mieszkam daleko od drogi ale muszę przez nią przejść żeby dojść do lasu po którym spaceruje z psem - dom zbudowałem z daleka od hałaśliwej ulicy. Przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym to wykroczenie a przez dzbanów jak Ty którzy nie widzą w tym problemu dzieją się później historie jak np ze sławnym Sebą z BMW. Jeśli o mnie chodzi to
@cwlmod: o trafiłem tu z innego tematu i faktycznie latarnia Twojego intelektu nie świeci zbyt mocno xD

To wnioskuj o obwodnicę i przestań stękać. Nikt nie będzie zwalniać na twojej pipidówce


Polska musi stać się jedynym krajem na świecie, gdzie każda najmniejsza wioska musi mieć swoją obwodnicę ponieważ cwlmod jest Panem szos i cała infrastruktura musi być dostosowana do niego!

Mieszkasz przy krajówce to pogódź się z tym


Jeszcze gdyby tak
o trafiłem tu z innego tematu i faktycznie latarnia Twojego intelektu nie świeci zbyt mocno xD


@tomaszk158: Świetnie się przedstawiłeś xD

Polska musi stać się jedynym krajem na świecie, gdzie każda najmniejsza wioska musi mieć swoją obwodnicę ponieważ cwlmod jest Panem szos i cała infrastruktura musi być dostosowana do niego!

Jakbyś miał lepszy intelekt to byś zrozumiał jaki debilizm napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale spoko,