Wpis z mikrobloga

@prismo: ja zawsze skine głową nawet jak nie przepuszcza specjalnie tylko prawo wymusza to i tak chce aby żeby wiedział że faktycznie że przechodzę, a nie jak ciele malowane mi sie to po prostu należy jak to w mniemaniu loch.... xD

Po za samą życzliwością wole wiedzieć czy patrzy na mnie na przejście czy na telefon i przejedzie po mnie -,-
@prismo: Myślałem, że to tylko moje spostrzeżenie. xd I nie dzieliłem się nim, żeby nie zostac uznany za bezbeka. Chłop machnie mordą, czy kiwnie ręką lub zasalutuje. A kobieta nawet się nie obejrzy. Może ma i rację, bo to twój obowiązek jako kierowcy przepuścić pieszego, ale jednak mówi to wiele o spoleczeństwie.
@prismo: ja się wstydzę i mnie #!$%@? jak ktoś się zatrzymuje a za nim żadnego auta, wtedy staram się jak najszybciej przejść, już wolałbym żeby przejechał i ja sobie przejdę na luzie
@prismo 90% aut które przejechały mi przed nosem podczas przechodzenia przez pasy (byłem już dawno na jednym pasie) była prowadzona przez kobiety.
To samo dotyczy jazdy na zderzaku - dziele to na 3 podkategorie:
- mrugające zjeby
- przedstawiciele handlowi
- kobiety
Jeżeli w lutersku nie widzę jakiegoś audi czy bety, nie jest to tez przedstawiciel handlowy to z dużą dozą prawdopodobieństwa za kierownica siedzi kobieta.
Nie mam nic do kobiet, ani
@prismo: Mało tego, w przypadku osób, które nie przepuszczają mnie na pasach, to proporcje są odwrotne!

Na codzień jestem pieszym i dokładnie przyglądam się kierowcom przepuszczającym mnie na pasach i najczęściej ze wszystkich osób, które nie przepuszczają mnie, pomimo, że czekam przy krawędzi pasów, to w 70% kobiety i w 30% faceci.

Niestety panie często patrzą przed siebie i zatrzymują się tylko na pasach z sygnalizacją świetlną, bądź jak "wtargnę" już
@niecodziennyszczon ty masz serio coś z głową, taki naburnuszony pimpek, co to zły jest na cały świat. Właśnie pokazujesz, jak szarym Januszem jestes, że wymagasz od kogoś, żeby musiał prześledzić twoje wpisy, zamiast odpowiedziec jak człowiek. Ewidentnie nie nadajesz się do życia w społeczeństwie.
@anihilacja Januszek się zagotował. Pani w sklepie nie musisz dziękować, bo wykonuje swoją pracę "pecie". Zresztą Januszku pokazałeś, gdzie masz kulturę. Wyjedz proszę do jakiejś rosji czy Białorusi, tak będzie lepiej dla każdego Januszku ( ͡º ͜ʖ͡º)
To samo dotyczy jazdy na zderzaku - dziele to na 3 podkategorie:

- mrugające zjeby

- przedstawiciele handlowi

- kobiety

Jeżeli w lutersku nie widzę jakiegoś audi czy bety, nie jest to tez przedstawiciel handlowy to z dużą dozą prawdopodobieństwa za kierownica siedzi kobieta.


@noelus: Czyli podsumowywując jeśli to nie facet siedzi Ci na dupie to siedzi Ci tam kobieta xdd