Wpis z mikrobloga

@niecodziennyszczon @anihilacja i właśnie przez takich smutnych ludzi jak wy, w tym kraju jest smutno. Założę się, ze jesteście z tych którzy mają problem z tym, że ktoś się uśmiechnie na ukicy.
A np. po zrobieniu zakupów dziękujcie ekspedientce? Albo kierowcy taxi/bolta? Czy jak hydraulik wykonana usługę, potraficie podziękować?
@niecodziennyszczon: Baba zachowuje się jak baba czyli "mi się to po prostu należy" Myślę, że koledze chodziło o ogólny brak wychowania i roszczeniowość którą analogicznie widać tutaj w momencie wpuszczania kobiety jadącej z podporządkowanej. Odwróćmy sytuację i zapytajmy ile razy na 100 wpuszczony zostałeś przez kobietę w takiej sytuacji. Różne są opinie co do słuszności przepisu o pierwszeństwie na pasach, trzeba jednak zaznaczyć, że odpowiedzialność i uciążliwość ponosi tutaj kierowca co
@anihilacja a powiedz mi czym się różni spotkanie randomowej osoby na ukicy od spotkania randomowej osoby w sklepie? To nie jest inna sytuacja, to jest ta sama sytuacja, panie Januszu.
@uriel_ck: te osoby które wymieniłeś wykonywały jakąś czynność usługę dla nas, za którą wypada podziękować. ty pecie zatrzymując się przed przejściem masz to zrobić i to twój zasrany obowiązek za którego nieprzestrzeganie grozi mandat i nie wyzywaj fraj.rska pydo od januszów i zachowaj resztki kultury.
tutaj akurat bardziej bym się przyczepił do faktu, że praktycznie nigdy żadna kobieta cię nie wpuści kiedy chcesz się włączyć do ruchu drogowego 99,9% ustąpienia to facet.


@anihilacja: Ostatnio jak przejeżdżałem ulicą na rowerze, to jedna jeszcze #!$%@?ła się przede mnie na czerwonym z podporządkowanej, i żadnego przy tym przepraszam, czy oglądania się, choć ciężko mi stwierdzić czy w ogóle się na mnie spojrzała przez przyciemnione okulary. xd
@prismo: Tak się chyba robi tylko na jakichś wsiach gdzie ruch jest na tyle mało, że rzadko się kogoś przepuszcza xd W mieście możę 1% tak zrobi xd I nie ma znaczenia czy to kobieta czy nie.