Wpis z mikrobloga

@prismo: lol jako kierowca przepuszczam pieszych i jedyne na czym mi zależy to żeby szybciej #!$%@? mi z drogi. stosuję te same standardy jak jestem pieszym i jak już widzę, że mnie samochód zarejestrował i zwalnia to przyśpieszam kroku żeby szybciej się zwinąć. nie widzę tutaj żadnej konieczności żeby dodatkowe uprzejmości czynić bo to ani czas ani miejsce
@prismo: nie wiem, coś w tym jest jak mnie przepuszczają na pasach to w 90% przypadkach machnę ręką w podziękowaniu a moja różowa nigdy tego nie zrobiła tylko idzie jakby jej Mojżesz morze rozstąpił xD
@prismo

Zauważyliście, że jak jadąc autem przepuścicie na przejściu dla pieszych chłopa to w 60-70% przypadków Wam podziękuje skinieniem głową czy machnięciem ręką, a gdy jest to kobita to w ~70% nie będzie żadnej reakcji? xD


#p0lka #takaprawda


Niestety podobnie jest z wchodzeniem na przejście. Podniesiesz rękę i auta zwalniają... Chyba, że jedzie jakaś baba to ignoruje to i jedzie jakby nic się nie działo...
Mnie tam jedni i drudzy jakoś pozdrawiają, płeć nie ma tu znaczenia, chyba że jestem wg kobiet zajebiście przystojny.
Albo marka samochodu też ma znaczenie, w moim wypadku cztery zera, piąte za kierownicą. Wyjaśnione, pozdrawiam cieplutko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prismo Prawilnie zawsze skine głową lub machne, jak mam dobry humor to przyspiesze kroku żeby sobie przejechał bez potrzeby zatrzymania się całkiem.
No chyba że #!$%@? i z pretensjami się zatrzymuje to hui z takimi.
@prismo Co więcej, wyjeżdżając z bramy kiedy wychodzę z pracy zacząłem z ciekawości wręcz liczyć ile osób danej płci potrafi zostawić ci lukę żebyś mógł włączyć się do ruchu, już nawet nie mówię o tym że po prostu niektórzy potrafią się zatrzymać i cię wpuścić.. No i wyniki są oczywiste ( ͡º ͜ʖ͡º) potrafi ci taka jedna z drugą stanąć przed tobą i udawać że nie istniejesz
@niecodziennyszczon: Oczywiście że to łaska pana a nie obowiązek. Jak jest lub wkracza na przejście to mam obowiązek przepuścić. A jak sobie czeka metr od przejścia to mogę mieć #!$%@? i jak mi humor dopisze to przepuszczę, a jak nie to nie.
A zauważyłeś też że np. 96% osadzonych w więzieniach to mężczyźni czy zwracasz uwagę tylko na rzeczy potwierdzające Twój światopogląd ignorując inne?


@Mannequeen: No właśnie! I są odseparowywani od społeczeństwa, bo byli jeszcze bardziej niemili.
Gdzie widzisz tu jakąś niekonsekwencje, płatku śniegu?
@prismo: Zawsze jak ktoś mi się zatrzyma to dziękuje. Ostatnio pusto przed pasami wchodzę i jestem w połowię a tu kobieta zdziwiona że jak ja jestem na pasach, gdybym się nie odsunął to by we mnie wjechała xd