Wpis z mikrobloga

@prismo: a tam #!$%@?. A zauważyliście że 70% przypadków sfresji na drodze to faceci? I tak samo statystyki poważnych przestępstw i wykroczeń drogowych?
takie te złe baby to sobie walcie konia w samotności. Każdy tutaj ostatnio tylko #!$%@? jakie to kobiety są zle, głupie i egoistyczne.
@prismo: Niekonsekwencję widzę np. w tym że wymyślasz sobie jakieś statystyki z własnych obserwacji żeby sobie potwierdzić tezę, że kobiety są mniej empatyczne/życzliwe/dobre od mężczyzn. Pomijając szereg rzetelniejszych statystyk stojących za tezą odwrotną.
Ja jestem płatkiem śniegu czy Ty, który się oburzasz bo ktoś Ci nie macha na przejściu dla pieszych? :D
Btw, żeby nie było, jestem fałszywym różowym. Śmiało, nazwij mnie cuckoldem czy tam białorycerzem ( ͡° ͜ʖ
@prismo: jak jeszcze nie było obowiązku to rzeczywiście czasem skinąłem, teraz to mam w pompie bo to psi OBOWIĄZEK KIEROWCY SAMOCHODU ZATRZYMAĆ SIĘ PRZED PRZEJŚCIEM NIE MUSZĘ DZIĘKOWAĆ JAŚNIEPANOWI W PASSACIE ŻE MNIE PRZEPUŚCIŁ XD
@prismo: Przed wprowadzeniem durnego prawa o pierwszeństwie pieszych zanim wejdą na przejście dziękowałem za zatrzymanie się kierowcy, który mnie przepuszczał, teraz nie dziękuję bo i tak każdy musi się zatrzymać i uważać żeby Pan Milicjant nie wyłudził od niego pieniędzy za domniemanie wymuszenie pierwszeństwa na pieszym. Staram się też zawsze uważać, aby nie zbliżać się do przejścia jeżeli nie zamierzam od razu przez nie przejść.
via Android
  • 0
@niecodziennyszczon takim podziękowaniem można komuś umilić poprostu dzień. Zwykły uśmiech wystarczy. To nic a nic nie kosztuje.
Może to stare nawyki boomerów ale nie bądźmy robotami.

Kobiety też prowadzą samochod w ten sposób, że interesuje je to co przed maską i tutaj też jest racjonalność ale jakim kosztem.
@niecodziennyszczon:
Uwierz mi, że tutaj nie idzie o żadna racjonalność kobiet XD
Tak samo jak przez pierwszy rok zmienionego podejścia do pieszych, to z 85% osób, które nie puszczały pieszych były kobiety na mój gust. Może dlatego, że mniej śledzą zmiany w prawie związane z drogą. Ale to pokazuje, że ich brak podziękowań też nie jest związany z tym, że są bardziej świadome. Kobiety po prostu mają problem z dziękowaniem.
@prismo: Jestem chłop. Jeszcze nigdy nikomu nie podziękowałem za zatrzymanie się przed przejściem, bo to jest obowiązek kierowcy wynikający z prawa drogowego. Czy dziękujesz komuś za to, że prawidłowo parkuje albo przepuszcza cię, kiedy jesteś na drodze z pierwszeństwem?
@prismo: Obowiązek ma zarówno kierowca kobieta, jak i kierowca mężczyzna, żeby w PL ustąpić na pasach. Na pasach kobiety nie dziękują. Dla nich to oczywiste, więc masz wypełniać polecenia. Mężczyzna pomyśli, że jakiś kretyn wprowadził nakaz przepuszczenia pieszych pod groźbą mandatu i kobiety zazwyczaj najczęściej giną teraz potrącone na drodze. Statystyki wzrosły xD Super przepis!