Wpis z mikrobloga

@NdFeB: dlatego przy wyższym wzroście proporcje spadają. Ja mam 60-62 przy 169 i to nie jest ulanie.
Teraz wysportowana za bardzo nie jestem, ale kiedy byłam (biegałam na zawodach) to ważyłam 62-64.
To tez zależy od baby bo ja jednak mam szerokie bary i biodra.
  • Odpowiedz
Dziewczyna może ważyć 75 kilo i mieć doskonałą figurę i nie być ani trochę gruba


@Operator_imadla: 75 kilo przy tym wzroście to szczupła? to 10kg więcej od Igi Światek (176 cm), która ma #!$%@? mięśnie czworogłowe co swoje ważą i zwykły niewyrzeźbiony brzuch. Chyba że opka jakiś powerlifting #!$%@?
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: chyba musisz być nastolatką skoro pytasz o takie rzeczy, wzrost cię nie definiuje, albo jesteś wysoka albo niska, jakie to ma znaczenie. To jak chłopcy którzy wstydzą się 172. Zamiast zastanawiać się nad czymś czego nie zmienisz poszukaj plusów bycia wysoką - gwarantuję, że takie dziewczyny są lepiej zapamiętywane, a poza tym wzrost od razu selekcjonuje niepewnych siebie mężczyzn, niezależnie czy wysokich czy nie.
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k Masz przerąbane. Ciężko będzie Ci znaleźć chłopa. Wy kobiety jesteście tak głupie że niżsi faceci dla was nie istnieją. Gardzicie nimi, choćby byli i że 5 razy inteligentniejsi od was.
  • Odpowiedz