Wpis z mikrobloga

  • 323
@jmuhha bo są napompowani kapitałem. Mają wielka gospodarkę a w dodatku świat nawet nie pryknie bez rozliczeń w dolarze który pracuje na ich gospodarkę a nawet jej nie widział. Gdzieś mi mignęło że przeciętny Amerykanin zużywa 3-4 razy więcej wszystkiego niż przeciętny Europejczyk, który bądź co bądź jest bogatym człowiekiem w skali świata.
  • Odpowiedz
  • 40
@jmuhha: Dom z papieru, osiedle bez chodników, transport tylko przy użyciu samochodu i horrendalnie droga służba zdrowia? Nie, dziękuję.
  • Odpowiedz
słowo klucz: "wydaje się".

Umieją się sprzedać


@senq87: @jmuhha @senq87 @kill15you @mpetrumnigrum @Iskaryota Tymczasem rzeczywistość jest taka że klasa średnia właśnie w takim stereotypowym modelu z wielkim domem i jest dominująca od już dekad/pokoleń i żyje na poziomie grubo przekraczającym wyobrażenia wielu krytykujących co komiczne z Polski.

Dla porównia popatrzcie na definicję klasy średniej vs to co sie nią nazywa w Polsce xD Tyle lat klepania ruskiej/pisowej antyzachodniej narracji że wielu
Saeglopur - >słowo klucz: "wydaje się".
Umieją się sprzedać

@senq87: @jmuhha @senq87...

źródło: Screenshot 2023-11-15 085438

Pobierz
  • Odpowiedz
Tymczasem rzeczywistość jest taka że klasa średnia właśnie w takim stereotypowym modelu z wielkim domem i jest dominująca od już dekad/pokoleń i żyje na poziomie grubo przekraczającym wyobrażenia wielu krytykujących co komiczne z Polski.


@Saeglopur: Człowieku, ja nie neguję, że kraj posiadający 11 nuklearnych lotniskowców gotowych rozp*erdolić każdy zakątek ziemi nie jest supermocarstwem, także ekonomicznym. Mam jednak wrażenie, że przez lata Stany przestały być w oczach Polaków uważane za kraj tylko
  • Odpowiedz
@uszyk90 żyją jak zwierzęta, masa bezdomnych, uchodźców. Duża przestępczość i multum narkomanow. To co znamy z filmów ma się nijak do rzeczywistości. Aleja gwiazd w LA to jeden wielki wysyp meneli i narkomanow.
  • Odpowiedz