Wpis z mikrobloga

@Cztero0404 spróbujmy jeszcze raz, proste pytanie albo albo. Kto wkłady większy wysiłek w ciąże. Kobieta czy mężczyzna? Pytanie nie dotyczy kwestii finansowych. Dasz radę? Czy rozumiesz pytanie?
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Kompromis nie był ok, bo po prostu nie działał. Kobietom notorycznie odmawiano aborcji, nawet jak miały do niej wskazania.
Dla Ciebie to może nie jest priorytet, ale dla kobiet owszem. I nie wiem co tu skomplikowanego z tą aborcją. Ustawa, rozporządzenie, cokolwiek i sprawa załatwiona. Naprawa państwa i gospodarki to kolejne długie lata. Ile kobiety mają czekać aż ktoś stwierdzi, że tak już czas, można się zająć tą "błahą" sprawą?
spróbujmy jeszcze raz, proste pytanie albo albo. Kto wkłady większy wysiłek w ciąże. Kobieta czy mężczyzna? Pytanie nie dotyczy kwestii finansowych. Dasz radę? Czy rozumiesz pytanie?


@demimka: Jeszcze raz, do tego żeby w ogóle kobieta zaszła w ciąże potrzebna jest komórka żeńska i męska nie sama żeńska lub żeńska i żeńska. Potrzebne są dwie osoby dwóch totalnie różnych płci a bez tego to sobie kobieta może co najwyżej hodować rzeżuchę na
@Cztero0404 czyli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratulacje, możesz wstępować do partii politycznych, oni tez nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie. I jakie fikołki niby tutaj stosuje? Zadałam proste pytanie, a ty nie potrafisz na nie odpowiedzieć i oskarżasz mnie o jakieś fikołki jak ja tylko zadałam pytanie XD fikołki to od początku robisz ty ( ͡° ͜ʖ ͡
czyli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratulacje, możesz wstępować do partii politycznych, oni tez nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie. I jakie fikołki niby tutaj stosuje? Zadałam proste pytanie, a ty nie potrafisz na nie odpowiedzieć i oskarżasz mnie o jakieś fikołki jak ja tylko zadałam pytanie XD fikołki to od początku robisz ty ( ͡° ͜ʖ ͡°
Kompromis nie był ok, bo po prostu nie działał. Kobietom notorycznie odmawiano aborcji, nawet jak miały do niej wskazania.


@CudMalina: Jeżeli tak było jak piszesz, to wątpie, że powszechnie dostępna aborcja do 12 tygodnia coś zmieni. Lekarz zawsze może odmówić wykonania zabiegu, tylko musi wskazać inną placówkę gdzie kobieta znajdzie pomoc. Generalnie nie kazdy lekarz musi, nie każdy chce to robić i ma do tego prawo (w kodeksie etyki lekarskiej jest
@Nighthuntero: Cokolwiek lewica mówi, to służy tylko jednemu: pchaniu nieco dalej agendy, tzw "mądrość etapu" lub okno overtona

Co powinni zrobić normalni ludzie z lewicą? Wyśmiać ich i kazać trzymać się z daleka od instytucji państwowych.

To że w Polsce istnieją ciągle całe lewicowe klany z rodowodem sięgającym końcówki 2 wś, które bawią się wręcz w sukcesję dziedziczną w instytucjach publicznych to jest hańba dla tzw "wolnej i niepodległej Polski"

Polska
@demimka: Nie jest taki sam, ale w myśl zasady że aborcja powinna być w 100% legalna bo dziecko nie jest karą za seks (popieram w stu procentach) dlaczego w innym wypadku takie dziecko miałoby być kara za seks dla mężczyzny? Bo tak to wygląda teraz. Ty odpowiesz na to?
@Szalom z jakiegoś powodu wszyscy zakładają, że mam jakieś konkretne poglądy. A prawda jest taka, że wymyślają sobie wroga i wkładają mi w usta argumenty, które chcieliby usłyszeć, kiedy ja nic takiego nie mówię.
Tak jest teraz ponieważ opłaca się to państwu, nie mężczyznom, i prawdą jest, że są tym poszkodowani i czasem przymuszani do łożenia na dzieci, których nigdy nie chcieli. Uważam, że powinni mieć prawo do któregoś tygodnia zrzec się
Lewica - twór miliard razy gorszy od PiS.


@TrudnyMinus: Tak to ile pieniędzy zdefraudowała Lewica, ile razy konstytucje złamała, ile razy jawnie łamała prawo, ile sobie wielotysięcznych premii przyznała, ile pociotków to spółek skarbu państwa wprowadziła tak jak to robi PIS na masową skalę, czy to lewica zrobiła z tvp propagandę na miarę Rosji, czy to Lewica chciałaby całkowitego zakazu aborcji skazując wiele osób na śmierć, czy to w Lewicy są