Wpis z mikrobloga

@Hylfnur: a kobieta to jest nagle wiatropylna? Nie było biologii w podstawówce? Do zapłodnienia potrzebny jest udział dwóch osób - kobiety i mężczyzny, i to te dwie osoby powinny mieć prawo do decyzji co dalej. Zmuszanie jednej strony (np. kobiety do zrobienia aborcji czy mężczyzny do wychowywania niechcianego dziecka) jest kiepskim rozwiązaniem - dlatego równocześnie powinna zostać wprowadzona aborcja na żądanie oraz aborcja prawna - by obie strony miały prawo do
a Ci bardziej ogarnięci kumają, że kluczowe są technologie i wyszkolenie żołnierzy a nie ich ilość.


@Winden: akurat konflikt na Ukrainie pokazuje, że ilość jest trzecim kluczowym czynnikiem obok tych, które wymieniłeś i tak ilość ma znaczenie. A przecież to do wojny z kacapią szykujemy armię, nie do konfliktu z nowoczesnym zachodnioeuropejskim krajem.
@Cztero0404: bo gdzies jest granica tego kiedy kobieta moze decydowac o ciazy :)

z narzeczonym kilka wieczorów spędziłam aby udowodnic jemu, ze tabletki antykoncepcyjne to nasza sprawa, a nie tylko moja, i on tez powinien wiedziec jakie sa konsekwencje oraz przypominac mi jak jestesmy na wyjezdzie i umyka mi jak mam brac.

Podobnie z ciaza - niezaleznie od jego przekonan nie zamierzam rodzic martwego dziecka w imie niewiadomo czego i jakby
Dokładnie tak jak myslałem- ludziom dopiero zaczną otwierac sie oczy jak zobaczą co ma praworządnosc w naszym państwie. Lewica to jest takie rakowisko oparte o widzimisię i chore urojenia ze az skręca od słuchania przygłupów. Jesli facet popiera lewicę to albo ma z tego profit albo ciężkie #!$%@? bo gra do swojej własnej dziupli.
z narzeczonym kilka wieczorów spędziłam aby udowodnic jemu, ze tabletki antykoncepcyjne to nasza sprawa, a nie tylko moja, i on tez powinien wiedziec jakie sa konsekwencje oraz przypominac mi jak jestesmy na wyjezdzie i umyka mi jak mam brac.


@zimno_mi: Cóż za głupota, jeśli ty bierzesz tabletki to ty masz o nich pamiętać bo leży to w twoim interesie jeśli takich specyfików używasz.
A ciezko zeby przy wpadce facet decydowal czy ma to ciaze donosic czy nie - nie jeden jest przypadek na swiecie, gdzie facet poczul sie odpowiedzialny, a przy placzach dziecka w pierwszym roku go to przeroslo i spierdzielil, czyniac z babki samotna matke zalezna od alimentow, bez szans na kolejne normalne zwiazki i normlane zycie


@zimno_mi: To przepraszam, ta ''babka'' się nie mogła pilnować? Nie koleżanko, wszyscy jako dorośli ludzie odpowiadamy