Wpis z mikrobloga

@Herubin: A co to niby jest aborcja antykoncepcyjna?
Kwestia aborcji była jednym z 3 najważniejszych tematów, które kobiety brały pod uwagę głosując. Tak więc chyba nie tylko dla mnie to ważna sprawa.
@Cztero0404: to właśnie dokładnie tak działa - moje ciało i elo, możecie sobie rozmawiać, jasne, ale nigdy sprzeciw faceta spowodowany tym że zalał formę nie będzie miał większej wagi niż decyzja kobiety która ponosi cały biologiczny ciężar ciąży. W skrócie - moje ciało i elo, dyskutujesz z aksjomatem, nie zmienisz tego że 0 < 100.
to właśnie dokładnie tak działa - moje ciało i elo, możecie sobie rozmawiać, jasne, ale nigdy sprzeciw faceta spowodowany tym że zalał formę nie będzie miał większej wagi niż decyzja kobiety która ponosi cały biologiczny ciężar ciąży. W skrócie - moje ciało i elo, dyskutujesz z aksjomatem, nie zmienisz tego że 0 < 100.


@barnej-flinston: No właśnie nie, dopóki do ciąży potrzebny jest mężczyzna a jeśli tak jest to spoko mężczyźni
słyszałeś kiedyś o in-vitro XD?


@barnej-flinston: i myślisz że jakaś kobieta wywali kilkanaście tysięcy tylko po to by zrobić potem aborcję? xD

moje ciało i elo

no chyba że potem trzeba utrzymywać kaszojada, to już nagle nie jest to sprawa tylko jednej strony xD
Pobierz Xuzoun - >słyszałeś kiedyś o in-vitro XD?

@barnej-flinston: i myślisz że jakaś kobie...
źródło: klinikabocian
@Cztero0404:

Czyli rozumiem, że dla ciebie to jest najważniejsze w życiu. Nie dziecko a żeby się spotkać z koleżankami na kawę to się niczym nie różni od wyjścia do klubu. Prawda jest taka, że po prostu boisz się rezygnacji z wygodnego beztroskiego życia i tu jest cały pies pogrzebany.

Nie, nigdzie tak nie napisalam. Ale widze po osobach ze swojego otoczenia, ze dziecko to wyizolowanie ktore potrafi bardzo zle wplywac na
Nie, nigdzie tak nie napisalam.


@zimno_mi: Oczywiście, że to napisałaś. Gdyby było inaczej nawet nie śmiałbym poruszać takich kwestii, ale tu kolejny raz wychodzi strach przed porzuceniem wygodnego życia jedynie z twojej strony.
@Cztero0404: ależ oczywiście, obowiązek alimentacyjny powinien być zniesiony - można się zrzec praw do płodu do czasu legalnej aborcji. To będzie trudne legislacyjnie, bo na kim będzie ciążył obowiązek poinformowania "ojca" o ciąży? Na lekarzu? Zaproponuj jakąś formę legislacji która będzie broniła kobiety w przypadku "Seba mówił że chce dziecka, ja urodziłam, się rozmyślił, zrzekł praw, alimentów brak".
@Szalom przecież napisałam, że to popieram to dlaczego mówisz, że uznam cię za mizogina jak to napiszesz? A jednocześnie mówisz, że to ja tworzę chochoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytałeś moją wypowiedź? Tam również odnosiłam się do tego, że należy winić polityków, ale nie za ich płeć (analogia z rodzicem). Przecież mi nigdy nie chodziło o to, że pisanie o aborcji prawnej to atak na kobiety, halo, popieram
No tak, alimenty na dziecko, a to ze nie ma jak tego pogodzic z reszta zycia to problem kobiety, nie?

Czyli dobrze rozumiem? Facet ma prawo zakazac aborcji, bo to jego geny. Pozniej ma prawo sie ulotnic. Dajac alimenty ma dawac TYLKO na dziecko, a kobieta oprocz opieki, ma laczyc to z praca i jednoczesnie dawac rade to polaczyc z nieprzespanymi nocami i chorobami bombla. Tak?


Idealna sytuacja dla debila ktory egoistycznie
@barnej-flinston: Forma powinna być normalna chcesz odpowiadać za dziecko masz do tego prawo nie chcesz, spoko masz do tego prawo jeśli tak podchodzimy do ciąży a ewentualne dziecko jest traktowane jako wyłącza własność kobiety.
@Cztero0404: nie, ciąża jest traktowana jako coś o czym może decydować wyłącznie kobieta, i to przez 1/3 czasu jej trwania. Plus najczęściej jest tak, że na podjęcie decyzji o aborcji do 12 tygodnia masz mniej, bo ciąża nie zaczyna się powiadomieniem na telefonie :) Minąłeś się z prawdą, czemu? Ty tego nie rozumiesz, nie wiesz, czy po prostu takie naginanie rzeczywistości Ci pasuje pod tezę?
@Cztero0404: mowie o sytuacji *samotnego rodzica (czyli tego co chce potencjalnie dokonac aborcji)*
Ja nie oczekuje alimentow, bi zakladam ze bede miec szczesliwy przypadek gdzie bede ja, maz i nasze dzieci bedziemy w jednym domu szczesliwi.
Samodzielne wychowanie dziecka niebyloby mozliwe razm z praca, a co dopiero perspektywiczna z jakimkolwiek rozwojem…
We dwojke to spoko, bo jedno odprowadza do zlobka i idzie do pracy, a drugie wczesniej idzie do pracy i
@Cztero0404:

Problem jest taki, że chciałabyś mieć dziecko almienty i jeszcze z niczego nie rezygnować. Czego się nie odniesiesz do tego, że chwilę temu sugerowałaś mi, że nie rucham i nie mam dziewczyny?


Bo bija takie od ciebie poglady, ze nie chce mi sie tego ciagnac. Jesli az tak kolejny raz to tak punktujesz to jestem bardziej sklonna twierdzic ze jej nie masz, albo jest to zwiazek czysto transakcyjny.
@Nighthuntero: dzisiaj mi wykładowca z prawa też #!$%@?ł że w polsce jest równouprawnienie, bo w czasie wojny kobiety służą jako pielęgniarki, a w ogóle to żołnierz kobieta musi bronić ojczyzny xDD ja #!$%@?
Dawca spermy nie może mieć prawa decydowania o roku życia kobiety, no #!$%@? XD


@barnej-flinston: tylko że w takim przypadku dawca nie wie nawet o tym kto skorzystał z jego nasienia, dlatego nie wiem po cholerę mieszać in vitro do dyskusji o aborcji na życzenie skoro to skrajny przypadek xD
Bo bija takie od ciebie poglady, ze nie chce mi sie tego ciagnac. Jesli az tak kolejny raz to tak punktujesz to jestem bardziej sklonna twierdzic ze jej nie masz, albo jest to zwiazek czysto transakcyjny.


@zimno_mi: Przepraszam, ale co to ku...a znaczy transakcyjny, relacje międzyludzkie to nie wallstreet. Nie biją ode mnie absolutnie takie poglądy, za to ty zachowujesz się właśnie jak typowa julka z twittera która żyje w bańce
Po prostu dziekco dla samotnego rodzica to doslownie koniec zycia. Jesz gorzej, spisz mniej, wszystkim jestes obarczony sam, nie jestes w stanie o siebie zadbac minimalnie sportem (bo dzieciak i w sumie nawet nie masz sily bedac z tym wszystkim sam)


@zimno_mi: Są przecież jeszcze dziadkowie.
Człowiek głosował na Trzecią Drogę żeby PiS odsunąć od władzy, a koniec końców się okazało że będzie współrządzić Lewica - twór miliard razy gorszy od PiS.


@TrudnyMinus: Ale czego się spodziewałeś głosując na antypis xD