Wpis z mikrobloga

@enforcer: Mieszkańcy Piątnicy musieli się zdziwić, że Mike Tyson kupuje u nich gołębie. To mi przypomina jak znajomy powiedział mi "słuchaj anon, wchodzę dziś na Orlen,a tam Mitch Buchanon ze Słonecznego Patrolu, identyko koleś". Później czytam na necie, że David Hasselhoff był na tej stacji, bo był ten wyścig po Europie dla bogatych bananów.
  • Odpowiedz
@enforcer Przypominają się stare polskie reklamy pełne krindżu, gdzie na siłę werbowano kogoś z zagranicy, by karmić kompleks państwa wchodzącego w struktury europejskiej rodziny.
PiccoloColo - @enforcer Przypominają się stare polskie reklamy pełne krindżu, gdzie n...
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: pamiętam tą reklamę. Za gówniaka myślalem że jak ten dzieciak krzyczy "veli-mati! Veli-mati!" to jakiś okrzyk bojowy. Dopiero teraz po latach skumałem że to ten typ się tak nazywa xD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: To jeszcze jakoś rozumiem, bo to był dobry i znany w tym czasie skoczek narciarski. Natomiast jak wytłumaczyć randomów z "Europa da się lubić"? Jacyś obcokrajowcy pracujący w Polsce jako nauczyciele języka itd. z dnia na dzień stali się gwiazdami, bo są z zagranicy. Czy Simon Moll randomowy wierszokleta zarażający celowo HIV promowany przez Wyborczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1 "Europa da się lubić", jako program był bardzo fajny wówczas, bo zachodni zaaklimatyzowani ludzie robili dobry PR i świetnie się bawili przy tym. Czar pewnie prysł, gdy jeden i drugi dostali propozycje reklamy banku czy jakichś delicji. Pewnie skwitowali - yyyyy ok(hah easy money polskie frajerzy). ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i była tam moja kraszuwa ()
PiccoloColo - @djtartini1 "Europa da się lubić", jako program był bardzo fajny wówcza...

źródło: temp_file4974018461670864018

Pobierz
  • Odpowiedz
@djtartini1: wykopki powinni wyborczej dziękować za wypromowanie tego pomogromcy Julek, których tak nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wiadomo, wykopkom wszystko, co lewackie nie pasuje. Nawet jak jest po ich stronie xd

Julki się puszczają z kuzynami? Źle. Wyborcza promuje pogromcę Julek? Też źle. Nie dogodzisz xd
  • Odpowiedz
@djtartini1: kompleksy to ty masz, wywołane tym że nauczyciel hiszpańskiego poszedł do telewizji dla emerytów śpiewać piosenki przy gitarce i opowiadać jak robi paellę. ale cię musi dupa gnieść xD
  • Odpowiedz