Wpis z mikrobloga

@wojstenik: tak się poświęcać dla gównokierunku

Po oblaniu egzaminów w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, udało mu się dostać na wydział malarstwa Uniwersytetu Pedagogicznego. Patryk swoją postawą pokazuje, że dla wymarzonego kierunku studiów jest w stanie poświęcić bardzo dużo.

- Nie miałem pieniędzy, a bardzo zależało mi na studiach na kierunku malarskim. Nie miałem zagwarantowanego akademika, więc postawiłem na samochód – opowiada 20-letni student.
@wojstenik: w Opolu też są spore możliwości studiowania. Pociąg do Gliwic jedzie godzinę, jeśli jakiegoś technicznego kierunku mu brakuje.
EDIT: no i oczywiście Wrocław, też godzina jazdy
@wojstenik: bierze na litość i tyle. Normalni ludzie ida do pracy i studiuja zaocznie. Jprdl co trzeba miec we lbie to nie mam pytań, czekam do 1. przymrozkow i sie chlopak zawinie do domu ;) BTW a kto powiedział, że on "musi tam studiowac"? Urojone marzenia warto czasem weryfikować z realnymi zasobami. Kredyt studencki, praca za granica w wakacje, studia zaoczne... Jest tyle opcji,ale jakis pismak wymysli "aferkę" do klikania ;)
@wojstenik pokolenie lewicujących nastolatków wg których wszystko jest prawem, a nie towarem, wchodzi w dorosłość. Smutne to ze 10-20 lat temu każdy by go wyśmiał i kazał iść do roboty a teraz ktoś go podziwia i współczuje xD