Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
  • Odpowiedz
Jakieś 10 lat temu moja ex oświadczyła mi, że zamierza chodzić na siłownię. Tematy związane z siłownią i treningami trochę znam, ponieważ wtedy trenowałem ze stażem około 7 lat i widziałem setki słomianych zapaleńców.
To super - pomyślałem. Mówię jej: tylko, żeby to nie było tak, że pójdziesz raz, zrobisz sobie zdjęcia na fejsa i na tym się skończy, więc zanim nakupisz sobie ciuchów itp, pójdź kilka razy i zobacz, przekonaj się
  • Odpowiedz
@dominowiak: dlatego, że pracowałem w firmie, która produkowała części do samochodów. To jawna dyskryminacja tych, co nie pracowali w firmie produkującej części do samochodów
  • Odpowiedz
To jawna dyskryminacja tych, co nie pracowali w firmie produkującej części do samochodów


@Polinik: To nie jest dyskryminacja, tylko indywidualne premiowanie w zależności od relacji biznesowych.
Jeśli jesteś w stanie wykazać, że kobiety w tej siłowni są indywidualnie premiowane ze względu na relacje biznesowe, to śmiało, wytaczaj ten argument.
No chyba, że są premiowane nieindywidualnie ze względu na płeć, to wtedy nie.
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX: w siłowni może mieć to uzasadnienie. Faceci mogą zużywać mocniej sprzęt przez swoją wagę i przewagę fizyczną ;)
Ale mogli to ubrać lepiej - zniżka dla szczupłych i fit, a pełna kwota dla ulańców. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@uwaganiespie:
Pisałem wyżej, ale ok, jak potrzebujesz dwa razy przeczytać to samo, żeby przyswoić treść to czytaj:
Dlatego, że pracowałem w firmie, która produkowała części do samochodów. To jawna dyskryminacja tych, co nie pracowali w firmie produkującej części do samochodów
  • Odpowiedz
@ext11: TO JUŻ JAK TAK PODŻEGACIE SIĘ DO RUJNOWANIA CZYJEJŚ CIĘŻKIEJ PRACY TAK JAK JEST W MOIM PRZYPADKU TO MOŻE WARTO BYŁO BY SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ!!!!! JESTEŚCIE ZA PRAWDĄ I UCZCIWOŚCIĄ I JA ZA SWOJĄ UXZCIWĄ PRACĘ DOSTAJĘ NEGATYWNE KOMENTARZE I 1*. BO WAM SIĘ NIE CHCE DOWIEDZIEĆ, ŻE CHEŁM TO ODDZIELNE MIASTO W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z CHEŁMEM DZIELNICĄ GDAŃSKA??? : ja nikogo nie dyskryminuję, nigdzie w
  • Odpowiedz