Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: zazwyczaj rysuję jakies lafiryndy ;) @DeltaFosBeta no potrafi zrelaksować jak rysujesz to co chcesz dla przyjemności, takie na czyjąś prośbę gorzej mi idą, zazwyczaj puszczam ulubioną muzykę i żre karmelki w trakcie ;) @mayek bo na 100% z tego samego foto rysowane, mówiłam że foto z neta, ja bodajże na pinterescie znalazłam foto, ale u tego kogoś podobieństwo dużo lepsze, choć jak mówiłam mój i tak mi się podoba mimo
@m00r: no jakieś urywki mi mignęły dlatego zdecydowałam się kupić niektóre, tylko leń ze mnie a trzeba nad tym przysiąść obejrzeć wysłuchać przyswoić i potem cwiczyc, a srednio mi sie na razie chce rysować jakies gruszki, filiżanki itp ;p ale kiedys zerkne na pewno. Zredxts była kiedyś grupa do kursu to widziałam postepy innych.
@Pan_Slon: ;) @Justyna712 musialabym zobaczyć foto, no i nie mogę obiecać ze bedzie podobne i kiedy bym sie zabrała za to ;p i jeśli bym rysowała to foto dobrej jakości by musiało być, nie jakieś piksele @Glacial 1 lafirynde z cyckami zaczęłam rysować ale nie skończyłam, ale nie nago, cycka to chyba łatwo a tu masz szkic ( . Y . ) @Copperhead super :o, bardzo dobre, ja np zauważyłam ze