Wpis z mikrobloga

@NiluKlejnot: nie dłuższa niż na ref foto imo @bucimierz @teslamodels ale może. Chociaż wydaje mi się ze i na foto i na moim długość szyi jest podobnej wielkości co głowa, ale wszystko możliwe, może moje oczy jeszcze muszą dojrzeć bo nie widzę nic złego w tym uchu i kąciku ;), to rysunek nie foto więc identyczne być też nie musi, są ludzie co rysują hiperrralistycznie ale to pewnie 20 godzin plus
Trochę "przekarykaturyzowane" cechy twarzy, co kojarzy mi się nieco ze swoim późnym dzieciństwem, początkiem lat 90 i komiksowymi wydawnictwami Marvela na licencji szwedzkiego partnera - a konkretnie opowieściami, które wyszły spod ręki Toda McFarlane'a. Technikę miał chyba w miarę dobrą, ale jego wizja artystyczna (jak zwał, tak zwał) pozostawiała wiele do życzenia. Ale on, zdaje się, że nie przerysowywał rysunków innych twórców? Chociaż w tym aspekcie, mały plus dla niego.
@Zdoomwars: nie przerysowuje rysunków innych twórców, wcześniej ktoś inny też zrobił rysunek na podstawie tego foto @odyn88 mówisz że takie branie mają, zwierząt nie umiem raczej a z sierścią jest trochę zabawy, może kiedyś sproboje, koleżanka tez chciała zebym jej narysowała jej psa ale sie nie podjęłam, poleciłam jej kilka profilów z tej grupy z kursu, jak cos to moge poszukać @AnulkaS34d każdy ma jakis talent, poszukaj jakichs fajnych tutoriali może,
@Returned: no przez AI sie odechciewa fakt, ale co by Cie bardziej ucieszylo, dostać swój portret z AI czy ręcznie dla Ciebie osobisty zrobiony? ja na tym nie zarabiam , to hobby Ai Ci pewnie wygeneruje portret jak foto, ludzkie rysunki doskonałe nie są i to też ma swój urok, zreszta widać ze z 1 foto mogą wyjść całkiem inne rysunki, AI inne branże też zdominuje, jeśli są jakieś konkursy powinna