Wpis z mikrobloga

Już któryś raz cZytam żale że nie ma jak poznać kobiety jak jesteś średnim lub poniżej średniej kolesiem.

No więc podaję skuteczną metodę. Chamską ale co mnie to.

-Kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
-Mieszkasz w tym mieszkaniu,
-Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

-Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
-Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
-Jak nie jest chętna to po 1-2miesiacach kopa w doope i wypad z mieszkania.
-I wynajmujesz kolejnej. Aż do skutku.
W końcu trafisz. Na kobitkę co jej się spodobasz.

Może metoda agresywna i hamska ale one robią to samo z facetami.

#zwiazki #podrywajzwykopem #takaprawda #blackpill #redpill #oswiadczenie #wygryw #przemyslenia #logika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #seks #relacjemiedzyludzkie #chadowezycie #blackpillraw #przegryw #przegrywpo30tce #kobiety #podryw #nieruchomosci
  • 29
Jak renkom odjoł. Dziękuje pan adamsowaanon


@423frewq4f23: jak się nie jest chadem to trzeba nadrabiać w innych kwestiach,

jest coś takiego jak umowa i tam nie można z dupy wywalić z mieszkania bo takie widzimisie


@Felixu: no to kończysz umowę i dajesz 1 miesiąc na wyprowadzkę, co zamieszczasz w swojej umowie,

Just kup mieszkanie za milion bro


@onepnch: no to wyjedź ma zachód Europy i zarabiaj konkretne pieniądze, 3-4
@onomatopejusz: nic nie wymeczyłes tylko stwarzasz sytuację że masz sporo czasu na poznanie kobiet u siebie w domu,mieszkaniu, albo jest chemia i się wiążecie albo kopa w doope i następna,
Jaki sponsoring gościu?
One dalej ci płacą rynkową cenę za wynajem, a jak je wytrenujesz to jeszcze ugotują i posprzątają za ciebie,
I rozniesie się fama że jest jakiś creep co wynajmuje pokoje studentkom i się do nich zaleca. Prędzej będziesz miał wizytę policji niż coś ugrasz. Julki może i są głupie ale nie są głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiesekKrolowejElzbiety: no to na spokojnie badasz teren czy chcą po pracy lub studiach na weekend spędzić czas razem na wyjazd w góry, na kajaki, na spacer, do schroniska na
ta, zesrają, a nie będą gotować jakiemuś zjebowi jak chad w komórce czeka, a 10 podnóżków na kolację zaprasza i chce płacić


@onomatopejusz: ja jesteś lamus bez charakteru to nie, ja mam gębę 3-4/10 i miałem piękne milfy bez problemu i mi gotowały dawały upominki, bez proszenia się
no spoko, tylko mowa była o młodych dupach, co mają możliwości, a nie starych milfach co skoczą na wszystko co da im trochę emocji w oderwaniu od znudzonego i umęczonego.zyciem.meza.


@onomatopejusz: ja wybrałem na chwilę obecną Milfa bo mi było szkoda czasu na wariatki z charakteru młodsze, albo tak trafiłem,
Więc póki nie mam własnego mieszkania to jestem z milfem, ale to się niedługo zmienia i wprowadzam w życie pomysł który
@adamsowaanon ja tak oglądam filmy rodaków na Filipinach i stwierdzam że można się asymilować. Mają wiele zalet tamte kobiety, których już nie ma co szukać w Europie. Do tego kultura katolicka i powszechny język angielski.