Wpis z mikrobloga

@Sterling_Archer:

Zapomnialem dodac - mimo 2 lat od premiery i sredniego czasu przed ekranem 5h, nadal laduje telefon co drugi dzien xD

Baterie w telefonach od paru lat wszędzie działają stabilnie przez pierwsze kilka lat. Jeśli gdzieś nie to są wyjątki, które są gnojone przez recenzentów. Skup się na funkcjonalności i kompatybilności, której używasz, bo ja próbując używać na co dzień firmowego japka odbiłem się od ściany, inna sprawa, że trochę
  • Odpowiedz
@Ka4az: kilka lat temu google wydał jakis raport pokazujący, że przechowują na swój koszt eksabajty danych z których nie mają ani centa zysku a wrecz koszty to generuje, bo wiele osób korzysta z yt jak z darmowego hostingu do swoich prywatnych fimów z wakacji etc. które w porywach zobaczą dwie osoby z prywatnego linku. Wiele treści nie nadaje sie do monetyzacji i tez je trzymają.
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfghjkl A mnie bardzo interesuje czy youtube ma zamiar więcej płacić twórcą treści skoro już ceny podnosi choć się domyślam jak będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@asdfghjkl YouTube nie jest najlepszy, jest po prostu jedyny sensowny, nikt nie będzie wchodził na 20 różnych platform by oglądać swoich ulubionych twórców i jeszcze szukać nowych. Kwestia lenistwa użytkownika bardziej. Ograniczenie wersji darmowej to nachalne reklamy co 4 minuty rodem z stron które 10 lat temu podejrzewałbyś o wirusy, całkowicie niszczące odbiór materiału przez ich nagromadzenie, w 8 minutowym filmie nie stanowi to problemu, jak oglądam głównie materiały po godzinę to
  • Odpowiedz
"Wow. A wiesz czemu? Zobacz sobie ile miejsca wtedy zużyły te wszystkie strony, filmy. A zobacz ile teraz się zapisuje GB danych na sekundę, jaki jest potrzebny ogromny transfer."

@Ka4az: Hahaha argumenty z dupy, panie specjalisto od internetów. A może by tak jeszcze zestawić ceny hardware i opłat za transfer z kiedyś i z teraz? A może by tak jeszcze zestawić technologie do przetrzymywania, przesyłania z kiedyś i z teraz? A
  • Odpowiedz
YouTube nie jest najlepszy


@Merdarion_PL: gdyby nie był to nie było by monopolu o którym piszecie xD
W zasadzie nie wiadomo do kogo macie pretensje i o co.

YouTube świetnie sobie radził bez subskrybcji,

to jest tylko twoja perspektywa. Koszty rosną i ilość ruchu nie powodującego żadnych wpływów.
Z rok temu gdzies czytałem ile kosztuje samo utrzymanie działania platformy. Pracownicy i technologiczne sprawy. Szacunki były , że roczny koszt to około
  • Odpowiedz
@oisis argumenty z dupy? Właśnie Ty rzucasz nimi inwalido. Przeczytaj sobie raporty, zobacz jaki % odsetek transferu dziennego generuje YouTube.

Głupoty to gadasz Ty.
  • Odpowiedz