Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: jaki ma to związek z YT jako platformą i subskrybcjami?
To raczej jest pytanie do polskiego rządu dlaczego ma diurawy system podatkowy pozwalający takiemu Google nie płacić w legalny sposób podatków
@Ka4az: wypada czytać ze zrozumieniem. Ja o jednym ty o drugim. Czytaj do skutku to co ja napisałem i co sam napisałeś, czytaj tyle razy aż zrozumiesz. Idź robić lekcje z polskiego, jutro do szkoły. Skoncentruj się na czytaniu ze zrozumieniem.

PS: Nawet zacytowałem część twojego tekstu do którego się odniosłem, niestety nie pomogło. Niektórzy powinni mieć internet tylko RO niestety. Nie dość, że czytać nie umi to jeszcze wyzywa bez
@asdfghjkl monopol wynika z lenistwa użytkownika o którym wspomniałem, YouTube jest po prostu przyzwyczajeniem, a nie jakością, która się broni. Korzystam bardzo rzadko z cda i nie widzę wielkiej różnicy technologicznej pomiędzy stronami (a jak już jakieś są to na korzyść cda). YouTube wychodzący na 0? To dobrze, jak na monopolistę to bardzo dobry wynik, nie będę płakał za stratami korporacji.
bo już zapłacił swoimi danymi i informacjami o swoich preferencjach.


@muaddib443: ( ͡º ͜ʖ͡º) Serio uwiezyłeś w mit, że twoje personalne dane mają same w sobie wartość na tyle dużą, że usługi google powinny za darmo być?
Dane o Januszu K. z Podlasia nie mają prawie żadnej wartości. Wartość mają zestawy danych o milionach/miliardach osób
@RedBulik: Ja to bym im nawet zapłacił jakbym sobie mógł wybrać dla jakich twórców kasa z mojego abonamentu ma trafić lub youtube zacząłby wyrównywać stawki za tworzenie contentu pomiędzy krajami. Jak mam płacić praktycznie tyle samo za abonament co ludzie na zachodzie to czemu polscy twórcy mają dostawać mniej?