Wpis z mikrobloga

@muchabzz: tu nie chodzi o pieniadze, bo jestem w stanie zaplacic. Tu chodzi o transformacje korporacji o motto "don't be evil" w najgorszy twor obecnie. Poczty nie zmieniam TYLKO dlatego, ze duzo ludzi z ktorymi robie biznesy ma mojego maila, wiec byloby to dla mnie bardzo uciazliwe. Poza tym mam maila w formie imienazwisko@gmail.com (bez zadnych numerkow/znakow itp.) od wielu lat i wyglada dobrze xD
Wykopki majo ból doopy bo by chcieli wszystko za darmo xD pamiętajcie - nie ma nic za darmo. Jeśli jest coś za darmo to produktem jesteście Wy, wasze dane, profilowanie marketingowe, algorytm podpowiadający co oglądać byście oglądali więcej i dłużej czyli reklamy. Spotifiy, Netflix, HBO, Disney Plus, Amazon prime, allegro smart, gry na steam, licencja na windows też pewnie byście chcieli za darmo xD Cebulaki
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol jakie łże? Klamałbym jakbym świadom istnienia takich materiałów twierdził, że ich nie ma. A ja mówiłem, że takich nie ma nie świadom ich istnienia (chociaż nadal ty żadnych nie podałeś konkretnych, więc w sumie dalej uważam tak samo, że nie ma). Pies to ty jesteś.
@Merdarion_PL: Jeśli nie masz świadomości na dany temat to może po prostu nie stawiaj tez których nie potrafisz udowodnić. Bo ten który potrafi je udowodnić szybko zweryfikuje twoje kłamstwa. Jest różnica pomiędzy XXX nie robi materiałów a nie wiem o tym by XXX robił własne materiały. Jeśli nie rozumiesz tej subtelnej różnicy to lepiej czasem siedzieć cicho zamiast się błaźnić w necie.
@Merdarion_PL: nie rozmawiaj z tym gleba rutowskim, on ma problemy psychiczne i codziennie od rana do wieczora siedzi tu i wszystkich prowokuje, a potem wyzywa od chamów i kłamców xD pewnie w ten sposób próbuje leczyć swoje kompleksy xD