Wpis z mikrobloga

Jak jeszcze byłem kierownikiem na produkcji to lubiłem obserwować swoje podległe stadko i analizować ich zwyczajne relacje międzyludzkie.

I czasem wyobrażałem sobie jak taki brzuchaty Czesiek po 40stce, bez górnej czwórki, wraca do domu i opowiada podniecony swojej grubej brzydkiej babie jak to dzisiaj doyebał "młodemu inżynierkowi ehehe" (co jest 20 lat młodszy, wydaje mu polecenia, zarabia 2 razy więcej od niego mimo 15 lat stażu "na zakładzie" i właściwie dopiero zaczyna karierę), bo wysłał go po wiaderko fazy hehe.

Wyobrażałem sobie jak opowiada tą zaiste ciekawą anegdotkę swojej nieszczęśliwej, otyłej kobiecie, fryzjerce notabene, w 44m mieszkaniu w rozpadającej się kamienicy, czy bloku, zachodząc się od śmiechu, wycierając z ryja dłonią pomidorówkę ugotowaną na rosole z niedzieli, a jego biedna kobiecina nakładając mu, z przyklejonym do lica uśmiechem i łzami w oczach, schabowego na nadpęknięty talerz, co dostali jeszcze na wesele, myśli sobie "japyerdole, czemu dałam dupy po pijaku temu przygłupowi po zawodówce, a olałam Łukasza, który wtedy był chudym, grzecznym kujonem, a dzisiaj jest Panem radcą prawnym, ma duży dom pod miastem, jeździ Audi Q8 i chodzi 5 razy w tygodniu na siłownię?"

Z jednej strony zabawne, z drugiej kvrewsko przytłaczające jak wygląda życie co niektórych ludzi. Biedne te kobiety roboli, oj bidne :(

cc: @BlackpillRAW @GlenGlen12 @przegryw162cm

#praca #pracbaza #feels #januszex #przemyslenia #przemysleniazdupy
bojackHorsemanPatataj - Jak jeszcze byłem kierownikiem na produkcji to lubiłem obserw...

źródło: mem prod

Pobierz
  • 16
@bojackHorsemanPatataj: mam podobne przemyślenia,
Wklejam mój post z przed kilku miesięcy:

pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat
Beka jak wykopkowe "ciche chłopaczki" copują i myśla ,że wszyscy im zazdroszczą, prawda jest taka ,że nadal wszyscy cisną z was beke jak w szkole jak uciekacie do domu ze wzrokiem spuszczonym na ziemie ,żeby odpalić komputer i grać w gierki aż zaśniecie.
Ile masz wzrostu, jaki ryjec i ile zarabiasz, że Cię Amerykana zechciała? Dla ludzi z USA, Polack to najgorszy odpad społeczny podobno. Coś jak u nas cygan żebrzący w przejściu podziemnym.


Edit. Sorry, przejrzałem posty. Trollujesz


@BlackpillRAW: 182cm, gębą 3-4/10, ale mocno opalony cały rok bo na zimę jeżdżę na wakacje a w lecie się z Amerykanką na piknikach nago opalamy na łące lub nad rzeką, do tego ćwiczę od kilku