Wpis z mikrobloga

  • 94
@aarahon: tak uważasz? To jedź obchodzić się ze swoją wolnością i progresywnością do kraju muzułmańskiego i zobacz co z tego wyniknie albo sklej d.
Żeby nie było, jestem za pełną legalizacją związków homoseksualnych ale przeciwko podpalaniu naszego wspólnego domu a właśnie do tego dąży część tych ludzi z których się tu śmieję
  • Odpowiedz
To jedź obchodzić się ze swoją wolnością i progresywnością do kraju muzułmańskiego i zobacz co z tego wyniknie albo sklej d.


@europa: a czemu mi rozkazujesz? Poczekaj, to nie można być za poszanowaniem życia ludzi jeśli Ci ludzie nie mają takich samych przekonań? xD

Żeby nie było, jestem za pełną legalizacją związków homoseksualnych ale przeciwko podpalaniu naszego wspólnego domu a właśnie do tego dąży część tych ludzi z których się tu
  • Odpowiedz
Palestyńczycy są bardzo pozytywnie nastawieni do ruchów LGBT czy queer


@In_thrust_we_trust: tego nie wiem. Wiem natomiast że nie sprowadzają ich sobie do swojego kraju żeby ich gnębić ani nie napadają na nich w USA.
  • Odpowiedz
@aarahon: wspieranie islamistów przez lgbt jest na takim samym poziomie co wspieranie kkk przez murzynów. To tak jak polscy spierdonacjonliści walący sobie konia do hitlera xD
  • Odpowiedz
wspieranie islamistów przez lgbt jest na takim samym poziomie co wspieranie kkk przez murzynów.


@proteinov: no nie, nie jest. Palestyńczycy nie sprowadzają osób LGBT żeby ich prześladować. Amerykanie z KKK właśnie to robili - sprowadzonych przez nich samych czarnych prześladowali.
  • Odpowiedz
chcesz powiedzieć że członkowie KKK specjalnie sprowadzali murzynów z afryki po to aby ich prześladować? xD


@proteinov: gdybym chciał to bym tak powiedział więc nie, nie chcę.
  • Odpowiedz
@europa: Ten obrazek to trochę pomieszanie głupoty, ignorancji i uprzedzeń.

Wspieranie KKK przez czarnych to działanie przeciwko samemu sobie, to dokładnie to samo co bycie kobietą/gejem/żydem w Konfederacji.

Z kolei wspieranie przez osoby LGBT Palestyny to wspieranie przez osoby LGBT okupowanego regionu, który walczy o swoją niepodległość, a dodatkowo wobec którego Izrael robi ludobójstwo.

Racja, może na terenie Palestyny ludzie nie popierają LGBT, ale to jest kwestia edukacji. Cały Bliski Wschód
  • Odpowiedz