Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar:

To właśnie edukacja i ruchy społeczne sprawiły, że Europa przestała być na poziomie prawnym homofobiczna,


Bzdury. Europa nie była jednolita w tej kwestii, były państwa, które przejawiały prawną homofobię bardziej, były takie które przejawiały mniej oraz były też takie które w ogóle jej nie przejawiały
Bzdury. Europa nie była jednolita w tej kwestii, były państwa, które przejawiały prawną homofobię bardziej, były takie które przejawiały mniej oraz były też takie które w ogóle jej nie przejawiały


@In_thrust_we_trust: Dokładnie tak. Wtedy też pojawiły się ruchy społeczne i edukacja społeczeństwa, która sprawiła, że obecnie w większości Europy osoby LGBT mają równe prawa.
właśnie dlatego


@europa: aha, czyli jesteś tu po to by manipulować - wszak obrazek nie przedstawia prawdy - i być wulgarny dla innych? Spoko, ja wolę żyć w prawdzie a nie "prawackim" zakłamaniu ;)
@europa: Jestem skłonny uwierzyć, że członkowie KKK prędzej by zaakceptowali czarnego w szeregach, gdyby ten szanował ich zasady moralne, i zachowywał się do nich w miarę podobnie.
Co ty bredzisz xD jakiego swojego regionu., jakiej okupacji? xD jakie ludobojstwo? xD rzeczywiscie, Izrael ktory ma Pride w Tel Avivie ma DOKLADNIE takie same podejscie do LGBT jak Arabia Saudyjska. Ja pierdziele z kim ja tu siedze XD


@GoldaMeir: No okupuje sobie tereny co wcześniej należały do Palestyny. Dokonuje ludobójstwa, bo jak inaczej można nazwać kompletne ograniczenia wody i prądu. W sumie Strefa Gazy już wcześniej była największym więzieniem na
@NonOmnisMoriar: chlopie, ale ty po prostu nie masz zadnej wiedzy xD jak moze cos nalezec do Palestyny skoro ona nigdy nie istniala i jest to tylko nazwa geogragiczna nadana ziemiom Izraela? xD wiesz ze to wlasnie Izrael zapewnia wode, elektryke, jedzenie i Internet do Gazy podczas gdy net worth 3glownych dowodzacych z Hamasu to laczne £12bn? xD Gaza wiezieniem nie jest xD idz narzekaj na Egipt ze zamykaja przejscie graniczne, to
chlopie, ale ty po prostu nie masz zadnej wiedzy xD jak moze cos nalezec do Palestyny skoro ona nigdy nie istniala i jest to tylko nazwa geogragiczna nadana ziemiom Izraela? xD wiesz ze to wlasnie Izrael zapewnia wode, elektryke, jedzenie i Internet do Gazy podczas gdy net worth 3glownych dowodzacych z Hamasu to laczne £12bn? xD Gaza wiezieniem nie jest xD idz narzekaj na Egipt ze zamykaja przejscie graniczne, to nie strefa
@NonOmnisMoriar: a czym jest inaczej Hamas niz zwierzetami? Za cala sytuacje odpowiedzialny jest Hamas. To oni uzywaja cywili jako tarcz. To oni zaczeli ta wojne. Co z tego ze liczba ofiar po stronie Arabow jest wieksza? Czego ma to dowodzic? Hamas utrudnia droge ucieczki wlasnym obywatelom.

Swoja droga. Jakbys sie zachowal bedac Izraelem gdy 07.10 zabito ponad 1400 osob, gwalcono kobiety i dzieci, zywcem palono noworodki? Jaki odwet uwazasz za stosowny?