Wpis z mikrobloga

@Tetsuya: Jeśli masz jakiś target zadaj sobie pytanie, czy będąc dziewczyną, którą byś chciał (jakiś typ) zainteresowałbyś się facetem, jakim jesteś Ty. Jeśli tak - zrób co możesz, żeby ogarnąć wygląd i porób dobre foty albo idź na sesję. Wystarczy jedno dobre zdjęcie i wpada Ci kilkaset par.

Jeśli odpowiedź brzmi nie - przeanalizuj co możesz zrobić, żeby Twój target się Tobą zainteresował. I to, co możesz, zmień. Nie gadaj zaraz,
@Tetsuya zadbaj o swoj wygląd i zrób zdjęcia podkreślające Twoje najlepsze cechu wyglądu tak, żeby zrobić sobie dobre zdjęcia. Zobacz jak podkreślić robiąc zdjęcia barki, mowe ciała żeby być pewnym siebie, dobrze się ubierz i napisz jakiś fajny zabawny i oryginalny opis.

Możesz też posłuchać typów co nie mają matchy i się tu żalą na każdym portalu jakie te kobiety złe
@naksu: mnie chodzi o to, że sporo różowych wykorzystuje przewagę na rynku matrymonialnym i wciąga we friendzone niebieskich. Różowe potem mówią, że sami sobie są winni. To dlaczego ja nie mogę tak robić z różowymi? Będę podtrzymywał ułudę, że dam dach nad głową jej i bąbelkom i je utrzymam. Podobnie jak różowe podtrzymują ułudę niebieskiego we friendzone, że może kiedyś będzie coś z tego więcej. A jak przyjdzie co do czego,
@przegryw_z_piwnicy generalizujesz ja też zostałam sfriendzonowana przez paru (właściwie to dwóch xD) niebieskich, ba wręcz się pchałam po alko sama do łóżka (głupi, młody wiek XD) a dostałam z kopa na podłogę xD ale nie mam czegoś takiego jak męska duma także wzięłam to na klatę i po latach dziękuję tym gościom, że mieli na mnie wywalone jak widać są mężczyźni i kobiety co mają po prostu swoje zasady i nie ruchają
także jak pisałam ci już pora dojrzeć i zrozumieć, że inni ludzie mają prawo robić co chcą i nie wszystkie twoje uczucia będą odwzajemnione


@naksu: a to dlaczego ja nie mam prawa robić tego, co chcę i nie wszystkie uczucia różowych odwzajemniać? xD Podwójne standardy co?
@przegryw_z_piwnicy chodzi o to, że się mścisz a nie, że faktycznie jakaś różowa się w tobie zauroczyła a ty nie jesteś zainteresowany i ją trzymasz w friendzone, tylko z góry chcesz tak robić a na to nie ma wytłumaczenia

co innego kiedy się kogoś skrzywdzi nie mając takiego zamiaru a kiedy się kogoś skrzywdzi specjalnie
kiedyś w końcu założę tego tindera i będę je trollował xD Spalą mnie potem na stosie w mojej wiosce


@naksu: tak napisałem. Masz tam "xD". Ponadto napisałem o paleniu na stosie. Ja tylko zwracam uwagę na podwójne standardy. Wykorzystywanie spermiarzy? W porządku. Wykorzystywanie samotnych madek i grubych? Hurr durr