Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że jest to wina kierowcy, ale bronienie, że małe dziecko praktycznie wbiega na przejście dla pieszych pod maskę auta i jest bez opieki to xD Mówicie, że ktoś nie powinien mieć prawka, a ja mam nadzieję, że wy nie macie dzieci.
A auto każdy może mieć jakie chce. Zlikwidujmy SUVy i może wszystkie ciężarówki bo też nie będzie widać? Jak dziecko wbiegnie na torowisko to też wina pociągu, że nie
ak w ogóle można tu nie widzieć winy kierowcy! Naprawdę nie powinieneś się poruszać po drogach publicznych.


@CheSlaw: A jak można widzieć? Jak miał niby zobaczyć tego gówniaka? Kiedy? Wtedy kiedy patrzył w prawo czy może wyjechać, czy wtedy kiedy gówniak się władował przed samochód i był niższy od maski? #!$%@? jesteś jakiś ślepy czy jak? Ja wiem, że pieluszkowe zapalenie mózgu jest mocne, ale do #!$%@? ogarnij się. @ssauczo_pauczo
pieszy wchodzący na przejście ma pierwszeństwo. Jak zawsze wina wszystkich naokoło tylko nie biednego kierowcy, który ma taki samochód, że nawet czołgista ma lepszy widok przed maskę.


@ssauczo_pauczo: Za to jak zdarzy się wypadek, to to pierwszeństwo pieszego jest o dupę rozbić, jak nie żyje, ale wiadomo wejście pod auto to szybszy transport do bozi xD
  • 3
samochód stoi, dzieciak wchodzi na pasy, samochód rusza i go potrąca


@CheSlaw: dokładnie tak było, nie zdziwię się jeżeli za kierownicą siedział jakiś konus 150cm, któremu widok na drogę zasłania nawet kierownica, gdyby dupę na fotelu miał pół metra niżej to może zobaczyłby co dzieje się przed maską albo metr naokoło auta
Te miejskie "suvy" to rak dzisiejszej motoryzacji prawie pod każdym wzgledem
@CheSlaw: A jak można widzieć? Jak miał niby zobaczyć tego gówniaka? Kiedy? Wtedy kiedy patrzył w prawo czy może wyjechać, czy wtedy kiedy gówniak się władował przed samochód i był niższy od maski?


I co to zmienia? Ustawił się jak ostatnia p1zda do lewoskrętu z jednokierunkowej - to nie jest jego wina? Kupił sobie samochód którego nie ogarnia - to nie jest jego wina? Nawet nie ogarnął że kogoś potrącił i
@CREATE_USER Nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie i podać przepis kodeksu drogowego na którym opierasz swoje słowa. Ale powiem ci to jeszcze raz bo może do łba masz za daleko i dopiero dotrze: TO ŻE G*WNO WIDZIAŁ NIE ZWALNIA GO Z WINY. Przeliterować? No chyba że masz jakiś argument poza slinieniem się i "yyyyyy, bo nie widział co robi". Jak nie widzi co robi za kółkiem to nie powinien poruszać się
@CREATE_USER gosc przede wszystkim stanął w połowie pasów a nie przed nimi i przez to nie miał dobrej widoczności. Dziecko też dało się zauważyć jak wchodziło na jezdnię. Ogólnie jakoś 99% nie ma problemów z przepuszczaniem pieszych na pasach więc to nie jest tak, że trzeba wychodzić z samochodu żeby ich widzieć tylko jeździć z głową, dobrze ustawić fotel itd
@CREATE_USER @ssauczo_pauczo @szuwarek @semperfidelis jest jeszcze lepiej - w jednym z artykułów na ten temat doczytałem że kierowca wyjeżdżał ze STREFY ZAMIESZKANIA, ale gdzie tam może to być jego wina - przecież posiadanie SUVa zwalnia z posiadania z posiadania mózgu. Skoro to była strefa zamieszkania to te dziecko mogło się tam na środku drogi nawet położyć i nikt nie ma prawa go rozjechać!
Ogólnie jakoś 99% nie ma problemów z przepuszczaniem pieszych na pasach więc to nie jest tak, że trzeba wychodzić z samochodu żeby ich widzieć tylko jeździć z głową, dobrze ustawić fotel itd


@szwedes: Po tym można poznać, że nie rozmawiam z osobą rozumną.