Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...

źródło: dark-knight-joker

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: i co jeszcze mnie irytuje (a oglądam youtube od jego początków) coraz dłuższe i bardziej natrętne reklamy. Odszedłem od TV żeby nie musieć marnować życia na zbędne treści i reklamy a teraz to samo dzieje się na rzekomo niezależnej, internetowej platformie...
  • Odpowiedz
  • 5
@Pioneer95: this, na początku wprowadzenia reklam na youtubie zwykle to były reklamy po 5 sekund a teraz włączasz jakiś klip muzyczny albo krótki poradnik 5 minut i wita cię reklama 30 sekund
  • Odpowiedz
ale dalej korzystasz z owoców pracy tych kapitalistycznych świń, polaczku.


@Wormditt: klasycznie.
Nie podoba Ci się kapitalizm, ale jakoś chodzisz do pracy, żeby mieć co jeść, lewak zaorany"
  • Odpowiedz
Do tego YT usuęło chyba możliwość (albo nie mogę znaleźć tego w nowym UI) zabronienia dodania reklamy do swojego filmu co kiedyś było możliwością i chyba dają hurtem wszystkim.


@NiBBonacci: Najlepsze jest to, że małe kanały nie są monetyzowane bo hurr durr potrzebna weryfikacja czy to aby nie scamy. No ale reklamy na tych filmach i tak są, tylko, że google zabiera sobie 100% xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: wczoraj zainstalowałem super apke YouTuba do AndroidTV z wbudowanym adbloker i sponsorblocker i ma o wiele więcej funkcjonalności niż oficjalna gównoapka TubyxD

Straciłem cierpliwość, na strimach co 10 minut leciała reklama na 30sekundxD Ich #!$%@?ło ostroxD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: głębokie. Ja z drugiej strony blokuję reklamy, bo mnie #!$%@?ą i nie mam zamiaru płacić za cos, co mogę mieć za darmo a frajerzy niech płacą korporacji, która biedna nie jest xD Póki to legalne, to tak będę robił, a za te abonamenty srenty premiumy to sobie wole piwko czy pięć kupić, bo tego nie idzie z neta za darmo ściągnąć jeszcze xD
  • Odpowiedz
jeszcze nazwią cię złodziejem, lizacze dup kapitalistycznych świń!


@PrawaRenka: otóż to, tylko sprostuję, że nawet niezbyt są dupy kapitalistycznych świń.
Kapitalizm to mieliśmy gdy ekonomia była rynkowa. Platformy (m.in. takie jak YouTube) zastępują rynek.
To już nie jest ten sam kapitalizm. Gorąco polecam posłuchać albo przeczytać Yanisa Varoufakisa, który przystępnie opisuje różnicę i ten nowy twór nazywa technofeudalizmem.
szpongiel - > jeszcze nazwią cię złodziejem, lizacze dup kapitalistycznych świń!

@Pr...
  • Odpowiedz