Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
Pobierz SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...
źródło: dark-knight-joker
  • 117
Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,


@SzubiDubiDu: doprawdy niesamowite. firma sobie robi co #!$%@? zechce, olaboga XD

Przecież nikogo tam siłą nie trzymają, nie pasuje to nie używasz
@SzubiDubiDu: Od jakiegoś czasu reklamy na YT stały się strasznie nachalne a do tego bezczelnie nie pozwalają często ich ominąć. Jak jeszcze są tylko przed początkiem filmu to klikam w inny film i wstecz i zazwyczaj działa, ale na innych urządzeniach to nie przechodzi, zwłaszcza na telefonie jak jadę rowerem i słucham czegoś na słuchawkach.

Ja rozumiem, że trzeba utrzymać serwery i opłacić pracowników, ale do #!$%@? nędzy, są już tak
@SzubiDubiDu: Nie każdy. Ja wychodzę z założenia, że jeśli jest twórca, którego oglądam to bez względu na to czy jest to twórca ze sponsorem robiący rozrywkę czy gość, który nagrał jak naprawić pralkę to należy mu się jakiś grosz, który spowoduje, że będzie miał czas i środki na dalsze nagrywanie. Oczywiście sam nie lubię oglądać reklam i dla takich co nie lubią jest YT premium
@SzubiDubiDu 10 lat temu mówiłem ludziom, że adblock to przesada, zamknę se okienko na filmie, baner z boku nie przeszkadza. A teraz dwie reklamy, w tym jedna 28 sekund niepomijalna i powtórka co 10 minut xD