Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...

źródło: dark-knight-joker

Pobierz
  • 117
Od zgadzasz się z ich polityką, nie oglądaj. Proste.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Trudno to zrobić jak są w praktyce mono/oligopolistą. Ogólnie jestem za tym, żeby wielkie korpo internetowe obowiązywało prawo państwowe, a nie żeby stawiali swój regulamin ponad prawem publicznym, bo są oligopolistami informacyjnymi. Nie może być tak by raptem 3-4 firmy zagraniczne kształtowały światopogląd według własnego widzimisię, twierdząc, że nikomu nie podlegają, bo mają własny regulamin.
@SzubiDubiDu: jeszcze jakby to premium było warte swojej ceny, ale nie dość, że drogie to jeszcze #!$%@? nie działa. Miał być yt bez reklam w ramach premium to twórcy zaczęli wstawiać reklamy gówno sponsorów do filmów, w dodatku premium blokuje niektóre funkcje które masz jeśli używasz wtyczek (patrz dislike i odtwarzanie filmów za wspierającego w tle). Przecież to jest #!$%@? śmieszne, nie dość, że wprowadzają płatna usługę z rozwiązaniami które wcześniej
K.....s - @SzubiDubiDu: jeszcze jakby to premium było warte swojej ceny, ale nie dość...

źródło: 94ecf19eb621e213a76d7f410e74028730ed6de6dabd947de5608ad9a8ccdb86

Pobierz
@SzubiDubiDu: Jakby ktoś nie miał to proszę bardzo, to działające filtry do ublock'a na blok pop-upa.

youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)
youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)
youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

www.youtube.com##ytd-popup-container.ytd-app.style-scope
youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)
youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)
youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)
www.youtube.com##.opened
www.youtube.com##tp-yt-paper-dialog.ytd-popup-container.style-scope > .ytd-popup-container.style-scope
||accounts.google.com/gsi/*$xhr,script,3p
##.ytp-endscreen-content
youtube.com##.ytp-scroll-min.ytp-pause-overlay
youtube.com##.ytp-ce-covering-shadow-top
youtube.com##.ytp-pause-overlay
youtube.com##.ytp-ce-covering-overlay
youtube.com##.ytp-ce-element
@SzubiDubiDu: Content dla proletariatu!
Youtube prawem, nie towarem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale swoją drogą, to ja nie wiem, czy ja jakiś mam inny setup, ale mam adblocka, reklam nie widzę, ani narzekania youtuba.
@nobrain: "yyyy nie podoba ci się kapitalizm? A jednak chodzisz do pracy zamiast zdechnąć z głodu" no tak bo jak gdzieś panuje monopol to z definicji jesteś ZMUSZONY do korzystania właśnie z tego a nie innego dostawcy. Z resztą ludzie chyba zapominają, że YouTube to przede wszystkim platforma społecznościowa a nie vod typu netlixa czy inne hbo. To nie jest tylko prosta rozrywka dla mas, zwłaszcza dla pokolenia Z to jest
@SzubiDubiDu: do tego Google nie ma prawdziwego supportu i jak masz jakiś niestandardowy problem to twoja jedyna opcja to robienie syfu w social media do momentu w którym może ktoś się zainteresuje. I nie ma znaczenia czy jesteś klientem "darmowym" czy płacisz gruby hajs za Google Cloud lub podobną usługę. Część firm tylko właśnie dlatego omija usługi Googla szerokim łukiem

@calinowski: ooo, jeszcze to, też mi wywalili z jakiegoś powodu