Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
Pobierz SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...
źródło: dark-knight-joker
  • 117
@januszdoe: za taką jakość usługi? Owszem.
Z resztą ja tutaj rozmawiam o pełnej europejskiej cenie a nie tureckim paradowaniu biedaków. Z której strony by nie spojrzeć, jest to zdzierstwo
Też nie zamierzam płacić za YT premium, ale czy jest jakiś nakaz korzystania z tej platformy?XD ile razy próbowaliście znaleźć jakąś alternatywę? YT ma w #!$%@? wasze żale bo wie że i tak będziecie dalej siedzieć na ich platformie bez względu jak głośno będziecie narzekać.
@januszdoe: no jak to co? Premium działa gorzej niż pakiet wtyczek do przeglądarki. Testowałem jakiś czas temu premium i nie było sytuacji w której bym stwierdził "tak to jest wygodniejsze niż moje wtyczki", wręcz przeciwnie, brak sponsor blocka, brak dislikeów, filmy od wspierających nie odtwarzają się w tle, zbugowana aplikacja, brak możliwości zablokowania shortsów. Wszystkie te rzeczy zapewniają powszechnie dostępne wtyczki, a płatne 35 zł premium nie jest w stanie xD.
@SzubiDubiDu: Popieracie wolny ryneczek to macie.

Zostałoby upaństwowione - tak jak inne media (woda, gaz, telekomunikacja) to moglibyście narzekać, a tak prywaciarz robi co chce i ma do tego prawo, nie podoba się to won na bitchute, albicle i inne szajsy...