Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom filmy bez powodu, psuje własną wyszukiwarkę, usuwa negatywne łapki i jeszcze zarabia miliardy dziennie jako monopolista rynku,

a wy macie ból dupy gdy ktoś instaluje adblocka bo nie zgadza się im płacić hajs.

Tu nie chodzi o to czy to 10 zł, 5 zł lub złotówka. Tu chodzi o #!$%@? ich polityki

#youtube #youtubepremium #adblock
SzubiDubiDu - Niesamowite jest to, że youtube robi co chce, demonetyzuje twórcom film...

źródło: dark-knight-joker

Pobierz
  • 117
@SzubiDubiDu: Swoją drogą w 2014 chciałem być "montażysta amator" i dostałem DMCA claim od nintendo na jeden filmik i mi usunęli kanał z 30-40 filmikami, chyba w 2017 było adpocalypse i sporo znajomych, którzy wstawiali swoją muzę praktycznie dostawało grosiaki, nie dziwię się teraz czasem jak ludzie, którzy "opłacali" kanał adsensem (np kupowali coś do recenzji z filmików) zaczęło się wypinać na youtubowe reklamy i woleli wrzucać wstawki z własnymi sponsorami
Gugiel nie weryfikuje tych reklam i często można dostać reklamę jak to Prezydent Dupa poleca bardzo kupowanie przez reklamowaną firmę krzak najnowszych akcji skarbu państwa albo wspomniane ukrainki w mercedesie trzymającej dolary i mówiącej jak to jednym kliknięciem w ekran telefonu zarobiła kolejne $10000.


@NiBBonacci: o to to, napisałeś coś, co mnie niemożebnie #!$%@? w internecie. Oszuści wykupują miejsca reklamowe w 'wiarygodnych' miejscach, vide FutureNet na F1, czy właśnie oszustwa na
@SzubiDubiDu: 10 lat temu wszystko było za darmo i bez reklam a teraz nagle nie dość że reklamy to jeszcze zaraz będzie trzeba mieć premium. Nic innego jak przyzwyczajanie ludzi i potem golenie frajerow na hajs. Zawsze #!$%@?ą mnie wykopki co zarabiają 5k na rękę a bronią korporacji ktora zarabia setki mld zł bo jak nie chcesz to nie oglądaj xD jak można tak nie szanować siebie swojego czasu, swoich pieniędzy
@GibolXD: teraz Brave jest dobry ale przyjdzie i na niego pora. Google już nie raz pokazał jak walczy z innymi przeglądarkami, np uniemożliwiając włączenie wyższej jakości na firefoxie/safari w YouTube, Manifesty v3 itp. No i Brave chyba jest na chromium (jak nie to tym gorzej dla nich). Przy chromium grzebią ludzie z różnych firm w tym od Google.