Wpis z mikrobloga

No i to jest moja partia. Narodowy ARGARYZM (òóˇ)

Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zamierza zlikwidować 13. i 14. emeryturę.

"poprawkę, że 800 złotych otrzymają tylko rodziny, w których pracuje przynajmniej jedna osoba"

PSL nie poprze aborcji do 12. tygodnia ciąży, małżeństw jednopłciowych i adopcji dzieci przez pary homoseksualn

Sprzeciwił się także forsowanemu przez Unię Europejskiemu paktowi migracyjnemu.

#psl #wybory
Piastan - No i to jest moja partia. Narodowy ARGARYZM ᕦ(òóˇ)ᕤ

Szef PSL Władysław Kos...

źródło: pobrane (1)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Sprzeciwił się także forsowanemu przez Unię Europejskiemu paktowi migracyjnemu.


@Piastan: Trzeba być durniem i nie znać obcych języków, gdyż kilka razy w parlamencie UE powtarzano - Państwa które przyjęły uchodźców z Ukrainy, są zwolnione z pakietu migracyjnego na kilka lat, głównym przykładem jest Polska, która przyjęła ponad 1 mln uchodźców wojennych. Pakiet relokacyjny UE to 800k ludzi w 3 lata do rozłożenia na 16 państw, a nam wpisali, że już przyjęliśmy
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: czyli teraz nie bo mamy uchodźców z Ukrainy, ale za 5 lat już będziemy MUSIELI, bo to nie zależy od nas. Decyzja po prostu odroczona w czasie jeśli ja zaakceptujemy. Polityka gotowanej żaby.
  • Odpowiedz
czyli teraz nie bo mamy uchodźców z Ukrainy, ale za 5 lat już będziemy MUSIELI, bo to nie zależy od nas. Decyzja po prostu odroczona w czasie jeśli ja zaakceptujemy. Polityka gotowanej żaby.


@armagedon444: tak, masz rację, Ja jednak liczę na program pomocy Nigerii i innym krajom w Afryce, aby ci Afrykanie pracowali u Siebie. W 2030 roku w Nigerii ma być 300 mln ludzi, a w 2011 było 170 mln.
  • Odpowiedz