Wpis z mikrobloga

tak szczerze to z dwojga złego lewica nie robi loda putinowi i nie zagląda mi do łóżka oraz nie chce powiązać polskiego prawa z księgą pustynnych nawalonych Żydów sprzed 2000 lat ¯\(ツ)/¯


@Kismeth: za to chce pozamykać mężczyzn w obozach żeby pracowali na darmowe podpaski i 20 dni urlopu menstruacyjnego dla kobiet, i mówić ci kiedy możesz wychodzić z domu bo akurat sezon na grypę.
@Kismeth Za to chce powiązać prawo z wariackim standupem i plejadą ludzi mających zanurzenia na temat płci, koloru skóry i operacji plastycznych. Zagląda Ci również do łóżka, czy wiesz ze według woke lewicy jeśli nie chcesz randkować z transami to jesteś transfobem a więc należy potępić Cie w czambuł ? ;)
tak szczerze to z dwojga złego lewica nie robi loda putinowi i nie zagląda mi do łóżka oraz nie chce powiązać polskiego prawa z księgą pustynnych nawalonych Żydów sprzed 2000 lat ¯\(ツ)/¯


@Kismeth:
Anita Kucharska-Dziedzic : jak ktoś wspomni mi o problemie alienacji rodzicielskiej to przegryzę tętnice
Śmiszek : Podstawowa stawka VAT, 21%? a nie, 9%...
AMŻ : ktoś musi bronić ojczyzny (w domyśle to równe prawa są dla pani anetki,
shiverr - >tak szczerze to z dwojga złego lewica nie robi loda putinowi i nie zagląda...

źródło: F7D3k0qXQAA_4KV

Pobierz